Fitlovebox to comiesięczna paczka produktów ekologicznych i fit – czyli samo zdrowie. Za 49zł (lub mniej, jeśli wybierzesz dłuższą subskrypcję) pod Twoje drzwi dotrze pudełko fitlovebox z pakietem składników i książeczką z przepisami. Zaglądamy do fitlovebox na-04-2016!

Co w pudełku

W kwietniowej paczce mamy:

  • Naturalne Tahini (miazgę sezamową) – słoiczek 185g
  • 2 butelki płynnej przekąski Chias z nasionami chia – mango i granat (200ml każda)
  • kasza gryczana niepalona – paczka 500g
  • mąka kokosowa – paczka 500g
  • daktyle naturalne – 400g

Jak łatwo zauważyć motywem przewodnim zestawu były zdrowe desery – nam szczególnie spodobała się mąka kokosowa, której wyraźny aromat i słodkawy smak pozwala na wyczarowanie wyjątkowych ciast nawet z najprostszych przepisów. A przepisy do tego fitlovebox przygotowała Małgorzata Kędzierska, trener personalny i autorka bloga www.szpilkinasilowni.pl

wp 20160419 001

Przepisy

W dołączonej do zestawu książeczce pojawiło się 5 przepisów, wykorzystujących głównie składniki z aktualnego fitlovebox. Są sezamowo-bananowe lody z gorzką czekoladą, kulki daktylowe z mąki gryczanej i kasztanowej, daktylowy torcik Oreo i buraczane brownie. Bardzo fajnym pomysłem są również (już nie słodkie) gryczane kulki – blendowana kasza gryczana z przyprawami, przyrumieniona w piekarniku w niczym nie przypomina klasycznych dań z kaszą. Koniecznie trzeba wypróbować!

Czy to się opłaca?

Opłacalność fitlovebox zmierzyliśmy wyłącznie pod kątem rynkowych cen składników. W jednej z ogólnopolskich sieci marketów udało się nam znaleźć większość elementów kwietniowego fitlovebox – uśredniając zestaw powinien kosztować około 54zł (plus ewentualnie wysyłka). Biorąc więc pod uwagę ekonomię, wychodzimy zatem minimum 5zł na plus (a jeśli doliczyć przesyłkę, to oszczędność sięga kilkunastu złotych). Fitlovebox więc nie dość, że daje możliwość wypróbowania składników dla zdrowych diet, to jeszcze nie drenuje kieszeni. Lubimy to, zapraszamy na kolejne edycje – a wszystkim chętnym polecamy zamówienie kolejnego fitlovebox na www.fitlovebox.pl !