Są takie okazje i okoliczności, kiedy zwykły prezent inspirowany sprawdzonym kanonem pomysłów jak krawat, biżuteria, kwiaty czy słodycze po prostu wydaje się nieodpowiedni. Dla szczególnie bliskich nam osób, na szczególnie okazje, np. te zdarzające się raz w życiu jak osiemnaste urodziny czy ślub zawsze staramy się wymyślić coś specjalnego. Nie jest to jednak proste. Świetnym rozwiązaniem może okazać się fotoalbum.

Gdy powinno być wyjątkowo i niepowtarzalnie…

No tak, fotoalbum – ale co to właściwie jest? To elegancko wydany album, przygotowany specjalnie na nasze zamówienie, którego zawartością są wybrane przez nas fotografie. Ale przejdźmy do szczegółów, bo to one tak naprawdę świadczą o niezwykłych zaletach tego rozwiązania. Zamawiając fotoalbum mamy pełny wpływ na jego wygląd w każdym detalu. Po pierwsze to co znajduje się na poszczególnych stronach. Warto poświęcić sporo czasu na dobranie idealnego zestawu zdjęć. Każdy z nas ma ich tysiące na swoich komputerach. W fotoalbumie zamieścimy tylko kilkadziesiąt z nich zatem powinny być wyjątkowe. Wysoka jakość fotografii przełoży się potem oczywiście na jakość ich wydruku – weźmy to więc pod uwagę. Sami również projektujemy poszczególne strony – kolejność i układ zdjęć a także opcjonalnie możemy każdą fotografię opatrzeć zabawnym lub wzruszającym komentarzem. To na pewno wzmocni ostateczny efekt. Składając zlecenie w wybranej przez nas firmie możemy wybrać dostępne w jej ofercie parametry fotoalbumu takie jak:

  • rodzaj papieru,
  • ilość stron,
  • rodzaj okładki,
  • dodatkowe zdjęcie na stronie tytułowej,
  • dodatkowe zdobienia okładki i poszczególnych stron,
  • opakowanie fotoalbumu (ozdobne, eleganckie etui, walizka, drewniane pudełko – te opcje zależą oczywiście od dostępnej oferty firmy).

digitalalbum przyklad 0

Ile to kosztuje?

Czytając powyższe informacje może się wydawać, że zamówienie fotoalbumu jest bardzo drogą usługą. W końcu druk własnego albumu, na którego kartach będą kolorowe fotografie, indywidualna skórzana okładka a wszystko zapakowane w eleganckie etui to zestaw, który musi sporo kosztować. Prawda jest jednak taka, że ceny fotoalbumów są przystępne a ostateczna kwota zależy od nas samych. Możemy ją modyfikować w zależności od podjętych wyborów w przedstawionym powyżej zakresie. Mając do dyspozycji kwotę 100-300 zł otrzymamy na prawdę szeroki wachlarz możliwości. Pomyślmy też o tym, że przygotowujemy w ten sposób jedyny i niepowtarzalny prezent. To zrobi na pewno ogromne wrażenie na obdarowanej osobie.

Wysokiej jakości fotoalbum z szerokim zakresem dodatkowych opcji dekoracyjnych możecie zamówić np. na stronie www.digitalalbum.pl