Przygotowują ozdobę ściany pokoju dziecięcego, warto stworzyć coś, co sprawi, że całe pomieszczenie wyda się radosne, jasne i przestronne. Ciekawą opcją do pokoju naszego malucha będą fototapety 3d z ciekawymi motywami. Stawiając na taką dekorację, na pewno uda nam się całe wnętrze ożywić.

Fototapety 3D – dziecięce inspiracje

Co powinno znaleźć się na fototapecie 3D do pokoju dziecięcego? Wszystko, co zainteresuje naszego malucha! Najpopularniejsze są motywy z bajek i popularnych baśni, utrzymane w szerokiej gamie kolorystycznej. Fototapety, przygotowane specjalnie dla dzieci charakteryzują się mnogością barw oraz zabawnymi obrazami, uwielbianymi przez wszystkie dzieciaki.

fototapeta w zamku pelnym dzieciecych marzen demur

Oferta fototapet do pokoju dziecka firmy Demur

Motyw 3D zapewni jeszcze lepszą zabawę. Zmiana obrazu oraz wrażenie ruchomości nie tylko optycznie powiększy wnętrze, ale również nada mu charakteru i pewnej dynamiki. W takim pomieszczeniu dziecko chętnie zajmie się zabawą i zawsze będzie mogło liczyć na spokojny sen w przyjaznym otoczeniu.

Fototapety 3D dla dzieci – motywy

Jakie są najpopularniejsze fototapety dziecięce? To te, zawierające ukochane przez dzieciaków motywy, czyli zwierzątka, pluszaki, księżniczki, samochody, a także dinozaury, gwiazdki lub kwiatki. Wszystkie obrazy otoczone jasnym, żywym tłem świetnie sprawdzą się jako ozdoba na ścianę dla malucha.

fototapeta wesole podroze po swiecie natury demur

Fototapety 3D to nowość, która szybko zdobyła sporą popularność. Jest to idealna opcja na udekorowanie wnętrza w sposób nowoczesny i jednocześnie sprawienie dziecku fajnego prezentu. Zapytajcie malucha, jaka fototapeta podoba mu się najbardziej lub wybierzcie motyw, zgodny z jego zainteresowaniami. Dziewczynki na pewno docenią wizerunek księżniczki oraz pięknego zamku, chłopcy zadowolą się samolotami, samochodami oraz innymi maszynami. Popularne wśród dzieci są również dinozaury, które w wersji 3D mogą robić nieco przerażające wrażenie.

Radość dla dziecka – fototapeta 3D

Wybór fototapety 3D do pokoju dziecięcego to nie tylko świetny sposób na dekorację. To również sprawienie radości dziecku, bo przecież maluchy kochają wszystko to, co radosne i kolorowe, a jeżeli sprawimy im na ścianie obraz, przedstawiający ulubioną postać lub motyw, na pewno nam za to podziękują.

fototapeta slodki papierowy swiat demur

Tworzenie wystroju pokoju dla malucha to duża odpowiedzialność. Rodzice powinni pamiętać o tym, aby zapewnić dziecku odpowiednią przestrzeń i uczyć go gospodarować własnym, prywatnym kątem. To rodzice jednak są odpowiedzialni za to, co się w danym pokoju znajdzie. Fototapety na ścianie od lat robią dobre wrażenie i wybierane są chętnie przez osoby, które cenią sobie dobry wystrój. Ciekawy obraz potrafi odmienić cztery ściany całkowicie, dodając im uroku, radości, finezji i dobrego stylu. Umieszczenie tapety 3d w pokoju dziecka to świetny pomysł na nowoczesną ozdobę, która nie zajmie mu przestrzeni użytkowej do zabawy.

Szeroki wybór bajkowych i zwierzęcych motywów, idealnych dla dzieci w różnym wieku, pomoże rodzicom dobrać fototapetę, która najlepiej sprawdzi się w dziecięcej sypialni. Czasem warto zainwestować w coś żywego, pełnego kolorów, a czasem skromny obrazek przedstawiający sowy na tle nieba idealnie sprawi się w miejscu, w którym dziecko codziennie zasypia.

Materiał powstał we współpracy z serwisem demur.pl