Nie potrzebujesz architekta wnętrz, by osiągnąć ciekawe i niespotykane efekty aranżacyjne, którymi wzbudzisz podziw wśród gości i domowników. Nie musisz również rezerwować ogromnego budżetu. Wystarczy kilka prostych sztuczek, by dobrze znaną przestrzeń, przewrócić do góry nogami i całkowicie zmienić jej wygląd, a wszystko z wykorzystaniem fototapety na ścianę.

Wrażenie przestrzeni – fototapety uliczki

Realistyczne fototapety uliczki 3D dodadzą pomieszczeniu głębi. Nawet niewielki salonik może wydać się dużo przestronniejszy, gdy ściana zostanie ozdobiona, jednym z prezentowanych poniżej motywów. Fototapety uliczki polecamy do mieszkań prywatnych, a także restauracji, pizzerii oraz pomieszczeń socjalnych. Fototapety przestrzenne uliczki nadają wnętrzu surowego, ale ciepłego nastroju, natomiast fototapety uliczki z kwiatami, wprowadzają kojącą atmosferę bliskości natury. Nie trzeba wiele zabiegów, by z pomocą takiego obrazu na ścianę uzyskać zaskakująco realistyczne efekty.

fototapety uliczki

fototapety przestrzenne

Fototapety na wymiar. Uzyskaj atmosferę lasu … w salonie

To propozycja dla osób kochających las, ciszę i spokój; poszukujących aranżacji wnętrzarskich, z których można stworzyć przyjemny klimat natury w mieszkaniu, znajdującym się w centrum miasta. Nie trzeba wiele, by uzyskać taki efekt, wystarczą fototapety na ścianę. Fototapeta z drzewami jest wdzięcznym motywem do wystroju wnętrza; warto również dodać trochę naturalnej zieleni w postaci kwiatów doniczkowych, i gotowe!

fototapety na sciane las

Fototapety do kuchni

Kuchnia jest miejscem do którego bardzo często zapraszamy gości. Aneks połączony z jadalnią stanowi serce domu, bo jak twierdzi znane przysłowie „przez żołądek do serca”. Z tego względu warto zadbać o odpowiednią aranżację tego pomieszczenia, a nic nie nadaje się do tego lepiej niż fototapety do kuchni panoramiczne – odporne na typowe zabrudzenia, są zmywalne, łatwe w czyszczeniu i co najważniejsze, atrakcyjne wizualnie. Tak może wyglądać Twoja kuchnia.

fototapety do kuchni panoramiczne

Morze inspiracji dla każdego

Ilu ludzi, tyle pomysłów na wykorzystanie fototapet przy dekoracji mieszkania. Właściwie nie ogranicza Cię pod tym względem absolutnie nic, poza własną wyobraźnią. Przygotowaliśmy dla Ciebie setki propozycji aranżacji z wykorzystaniem tego typu elementów dekoracyjnych. Fototapety Wall-it są produktami autorskimi dla osób ceniących sobie oryginalność. Mogą być drukowane na duże wymiary, bez obaw o utratę jakości, dlatego można je zamawiać nie tylko do mieszkań, ale również do lokali gastronomicznych, restauracji, pizzerii, kawiarni i hoteli. Aranżacje mieszkaniowe z wykorzystaniem fototapet to nowoczesny trend w dobrym stylu. A do Ciebie, jaki motyw najbardziej przemawia?

Więcej inspiracji oferuje producent fototapet www.wall-it.eu