Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dziadka – święto, o którym powinien pamiętać każdy wnuk. To doskonały moment, aby okazać szczególną miłość i troskę, a także wręczyć upominki tym wyjątkowym w naszym życiu osobom. Inspiracje prezentowe na tę specjalną okazję dostępne są w najnowszej ofercie sieci handlowej Netto.

Babcia i dziadek zajmują szczególne miejsce w życiu każdej osoby. Są nieocenionym źródłem dobroci i mądrości, a także wspaniałymi kompanami zabaw i rozmów. Właśnie dlatego obchodzony 21 i 22 stycznia Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja, by w specjalny sposób podziękować im za ich obecność i wszystko, co dla nas robią.

W trosce o zdrowie…

Nie ma nic ważniejszego niż zdrowie i szczęście bliskiej osoby. Chcąc o nie zadbać, możesz podarować swoim dziadkom funkcjonalne upominki, które pozwolą im cieszyć się każdego dnia dobrym samopoczuciem. Niejeden senior na pewno doceni masażer kołnierz masujący (99 zł), który idealnie sprawdzi się także przy masażu całego ciała, niwelując napięcie mięśniowe i przyczyniając się do poprawy jakości snu. W łagodzeniu dolegliwości bólowych przydatna będzie też lampa na podczerwień z żarówką Philips (79 zł). W chłodne dni i noce niezastąpione okażą się podgrzewany koc elektryczny 60 W (69 zł) oraz masażer/ogrzewacz do stóp (35 zł). Z kolei wygodę podczas toalety zapewnią ławka kąpielowa (59 zł) lub taboret prysznicowy (89 zł), a także uchwyty pomocnicze na przyssawki (14 zł i 16 zł, w zależności od rozmiaru). W domu dziadków z pewnością nie powinno zabraknąć ciśnieniomierza, do wyboru nadgarstkowy (35 zł) lub naramienny (59 zł), który pozwoli na regularną kontrolę ciśnienia krwi i tętna.

…i komfort seniora

Aktywny senior z pewnością ucieszy się z wózka zakupowego (49 zł), który posiada wygodne kółka do prowadzenia po schodach. Dla osób, które nieco zawodzi wzrok, idealnie sprawdzą się okulary do czytania (10 zł), lupa z podświetleniem LED (22 zł) lub szkło powiększające do robótek ręcznych (16 zł), które przyda się zarówno przy nawlekaniu igieł, haftowaniu, jak i czytaniu. Świetnym rozwiązaniem będą też prezenty pełniące jednocześnie funkcję dekoracyjną, np. poduszka wełniana (17 zł i 26 zł, w zależności od rozmiaru), poduszka płaska (17 zł) i kołdra wełniana (119 zł). Z kolei lampa kryształ solny (50 zł) nada pomieszczeniu przytulności, a jednocześnie wzbogaci powietrze o jony ujemne, zmniejszając też efekty alergii czy obniżając stres.

Oferta dostępna jest od 13 stycznia do wyczerpania zapasów.