Jesteś numerologiczną 1, 2 lub 3? Zobacz co Cię czeka w 2016r.

Nowy Rok Numerologiczny 2016 rozpoczął się 13.09.2015r o godz. 8,43 i będzie trwać do 01.09.2016r godz. 11.04. To rok początku i końca. Nieco ostrzejszym weryfikacjom podejdą cele i marzenia. Ten rok będzie sprzyjał osobom, które postanowią zadbać o swój rozwój – nauka , egzaminy wszystko pójdzie jak z płatka. 9 Rok Numerologiczny, to dobry czas na wszelkie rytuały oczyszczające i odcinające. Zatem bez sentymentów odcinaj się od ludzi, którzy nie mają pozytywnego wpływu, na Twoje obecne życie. Odcinaj się od dawnych przysiąg, z poprzednich wcieleń. Zatem reasumując: 9 Rok Numerologiczny, to zrywanie więzów z przeszłością. Natomiast jak to będzie się przedstawiać u poszczególnych wibracji numerologicznych?

Nie wiesz jaką jesteś wibracją? Zsumuj swoją datę urodzenia, aż otrzymasz wynik jednocyfrowy np. 3.08.1968 = 3 + 0 + 8 + 1 + 9 + 6 + 8 = 35 = 3 + 5 = 8 – Otrzymany wynik oznacza, że osoba w tym dniu urodzona jest numerologiczną 8-ką.

NUMEROLOGICZNA 1

Do marca skup się na starych celach, a w tak zwanym międzyczasie pozałatwiaj wszystkie zaległe sprawy. Teraz jesteś na etapie, gdzie energia sprzyja w szybkim zamykaniu trudnych, przewlekłych spraw . Jeśli szukasz inspiracji, lub odpowiedzi na nurtujące Cię pytania – wiele odpowiedzi znajdziesz w swojej przeszłości… ALE jeśli w swojej dacie urodzenia posiadasz 11-kę , to uważaj , bo możesz powracać do przeszłości/miejsc ALE nie powracaj do dawnych znajomości…

NUMEROLOGICZNA 2

W tym roku przykręć sobie nieco śrubki, i zadbaj o swój rozwój. Nauka przyjdzie z łatwością. Jeśli wykorzystasz szanse podsyłane przez los, w ważnej dla Ciebie dziedzinie możesz osiągnąć sukces . Twoja przeszłość będzie deptać Ci po piętach, dlatego dobrze by było, wykorzystać Zabiegi Reiki do uzdrowienia swojej przeszłości, by w teraźniejszości uchronić się przed konsekwencjami wynikającymi z przeszłości, lub jak najwięcej je zminimalizować . W sprawach dla Ciebie istotnych, pilotuj je osobiście, w przeciwnym wypadku doświadczysz samych obiecanek bez pokrycia. Uważaj by nie podpaść swojemu przełożonemu czy mentorowi – oni w tym roku nie będą dla Ciebie łaskawi. W 9 Roku Numerologicznym dobrze być niewidzialnym, nie wkładać przysłowiowego palca między drzwi, i nie wtrącać się w sprawy innych osób, bo dostaniesz rykoszetem – i po co ?? Chroń swoją prywatność i nie angażuj się w cudze sprawy, bo braknie Ci czasu, by zająć się swoim życiem. Przed manipulacją innych ludzi chroń się Białym Howlitem.

NUMEROLOGICZNA 3

W tym roku wiele osób przypomni sobie o Tobie. Dla otoczenia będziesz bardzo atrakcyjna. Wykorzystaj to, i zadbaj o swój PR. Reklamuj się, opowiadaj o swoich umiejętnościach jednak nie możesz za bardzo zdradzać swoich planów i celów, bo ktoś może Ci je podkraść… generalnie powodzenie- wszystko Ci sprzyja, propozycje będą spływać jedna za drugą ALE czy postąpisz egoistycznie i dasz się porwać temu nurtowi, czy jednak grzecznie podziękujesz i schowasz się w domowych pieleszach oglądając się na innych? Będziesz miała wybór, i to Ty zadecydujesz o swojej przyszłości…

Dlatego powinnaś skorzystać z tego kodu, który w tym roku powstał i podsyła Ci te wszystkie cudne propozycje, by pchnąć swoje życie do przodu. Nie pomagaj bezinteresownie a poznając nowych ludzi buduj swój portfel znajomych , możesz nieźle zarobić kojarząc np. biznesowych partnerów. Ten rok sprzyja bogaceniu się , zatem zadbaj o swoją markę, a nie o markę koleżanki… w okolicach maja zwiększy się Twoja płodność zarówno zawodowa jak i życiowa. Zatem jeśli z niecierpliwością wyczekujesz okresu macierzyństwa – to dobry czas na spełnienie. Wszelkie pomyłki jakie zdarzą się w tym roku – będą na Twoją korzyść. Może pojawić się tendencja do użalania się nad sobą , obyś tylko przez tę „rozpacz” nie przegapiła ciekawych okoliczności, które los Ci ześle.

Niech się spełni, to co najlepsze dla każdej z wibracji. W następnej publikacji horoskop dla kolejnych numerologicznych wibracji.