Horoskop Numerologiczny na 2015 r., dla wibracji 4, 5 oraz 6. Zobacz co szykuje dla Ciebie los w nadchodzącym roku.

Jak obliczyć jaką jesteś wibracją?

Nie wiesz jaką jesteś wibracją? Zsumuj swoją datę urodzenia, aż otrzymasz wynik jednocyfrowy np. 3.08.1968 = 3 + 0 + 8 + 1 + 9 + 6 + 8 = 35 = 3 + 5 = 8 – Otrzymany wynik oznacza, że osoba w tym dniu urodzona jest numerologiczną 8-ką.

NUMEROLOGICZNA 4

W tym roku , bardziej będzie Ci się opłacać bycie skromnym. Ludzie będą chcieli grać na Twoich emocjach oraz Tobą rządzić. W twoim otoczeniu pojawią się tzw. złodzieje celów. Zatem nie rozpowiadaj o swoich planach i celach – bo zostaną Ci one skradzione. Rodzina będzie wyczekiwać Twojego potknięcia , a Ty i tak będziesz rozdawać im prezenty – przeważnie osobom, które tego nie będą warte…

Uważaj na oszustów i naciągaczy, bo za bezwartościowy przedmiot zapłacisz jak za ferrari. W tym roku w szczególności proś zmarłych przodków o pomoc , zapal świecę usiądź z albumem zdjęć rodzinnych i pogadaj sobie z nimi – należy Ci się pomoc… W okolicach luty/kwiecień bądź czujna, bo ktoś będzie chciał Cię wykorzystać . Natomiast wykonane w tym czasie rytuały z cynamonem, pozwolą ruszyć energię bogactwa. W maju/czerwcu unikaj urzędowych spraw – będziesz mieć wówczas pod górkę . W tym roku numerologicznym lepiej nie prowokuj losu i nie skacz po stołkach czy drabinach , by nie zyskać kontuzji.

NUMEROLOGICZNA 5

W tym roku w szczególności uważaj na błędy specjalistów z różnych dziedzin zawodowych . Bez względu czy to lekarz, malarz , kosmetyczka powinnaś pilnować, by nie zostać wprowadzoną w błąd , czy oszukaną. Robiąc remont zwróć uwagę, by nie zniszczyli Ci czegoś więcej , bo może się okazać, że będziesz zmuszona wykonać więcej remontowych prac niż zakładałaś. Unikaj grzecznościowego załatwiania spraw – lepiej zapłać niż miałabyś być dłużna przysługę – bo może się okazać , że będziesz się odwdzięczać po kilka razy za tę samą rzecz.

Jeśli chcesz, by dana rzecz zamanifestowała się Twoim życiu , to naucz się umniejszać cele. Większe powodzenie w realizacji będą mieć małe cele , niż te mocno wyczekiwane… Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym będzie niezły mętlik, co niekoniecznie będzie przekładać się na finanse. W pracy będziesz częściej wykorzystywana niż dotychczas. W okolicach lipiec/wrzesień nastąpi wyciszenie, pewni ludzie znikną z Twojego otoczenia, ale wcześniej mogą Ci nieco dopiec. Dobrze jest w tym czasie oczyszczać swoje mieszkanie oraz siebie np. białą szałwią. Biały howlit może się okazać pomocnym amuletem. Zapomnij w tym roku o nadgorliwości – nie będzie Ci się ona opłacać.

NUMEROLOGICZNA 6

W tym roku możesz zauważyć, że przyciągasz osoby chore – będziesz dla nich bardzo atrakcyjnie pod względem energetycznym, dlatego powinnaś chronić swoją energię. Uważaj by za dużo nie wziąć na swoje barki i nie wyskakuj przed szereg, bo obróci się to przeciw Tobie. Będziesz spotykać dzieci z poprzednich wcieleń , przeważnie to osoby wymagające pomocy, które po otrzymaniu jej szybko znikną.

W okolicach luty/kwiecień uważaj na wszelkiego rodzaju kontuzje , oraz nie daj się nikomu zastraszyć… Generalnie w tym roku ludzie będą Cię denerwować, będą stosować wobec Ciebie szantaże emocjonalne , a bliscy będą chcieli Tobie zarzucić brak zainteresowania. W tym roku nie bój się mieć wiele marzeń i celów – wówczas jest większa szansa , że zaczną się one spełniać (podświadomość , która jest odpowiedzialna za realizację marzeń , widząc, że lista marzeń jest długa, zaczyna pracować  na wysokich obrotach  🙂 )

Niech się spełni, to co najlepsze dla każdej z wibracji. W następnej publikacji horoskop dla kolejnych numerologicznych wibracji.