Horoskop Numerologiczny na 2016r dla kolejnych wibracji – w tej publikacji dla numerologicznych siódemek, ósemek i dziewiątek.

Jak obliczyć jaką jesteś wibracją?

Nie wiesz jaką jesteś wibracją? Zsumuj swoją datę urodzenia, aż otrzymasz wynik jednocyfrowy np. 3.08.1968 = 3 + 0 + 8 + 1 + 9 + 6 + 8 = 35 = 3 + 5 = 8 – otrzymany wynik oznacza, że osoba w tym dniu urodzona jest numerologiczną 8-ką.

Numerologiczna 7

Pracuj ze swoją podświadomością , pokazuj jej o czym marzysz, co chciałabyś mieć, pokaż jej najnowszy model samochodu, nowo wybudowany dom, czy najnowszą kolekcję ubrań w H&M. Wyjeżdżając w nowe miejsca przywieziesz nie tylko nowe inspiracje, ale i nową znajomość. Generalnie partnera łatwiej będzie Ci znaleźć poza miejscem zamieszkania, a internetowa znajomość będzie bardzo ekscytująca… Wczesną wiosną uważaj na zguby oraz na terminy. Ludzie będą Cię wówczas bardziej irytować, a rodzina dodatkowo będzie się upominać o zainteresowanie. Jeśli zauważysz u siebie złe samopoczucie – warto wówczas swoje mieszkanie oczyścić Białą Szałwią, a umysł zajmij kolejnym celem do zrealizowania. W tym roku będziesz miała tendencję do brania na swoje barki zbyt wielu obowiązków. Natomiast jeśli będziesz wiedziała co chcesz, to Góra pozwoli Tobie na zrealizowanie celu. Możliwe pomyłki, ale na szczęście będą to pomyłki na twoją korzyść.

Numerologiczna 8

W tym roku to o czym pomyślisz, to, to zamanifestuje się w Twoim życiu – zatem kontroluj swoje myśli , by nie uprawiać czarnowidztwa. Zwróć uwagę jakimi ludźmi się otaczasz, otoczenie będzie miało na Ciebie wpływ, zatem „z kim się zadajesz , takim się stajesz ” 🙂 . Mogą nastąpić powroty dawnych związków karmicznych , dawni wrogowie ponownie się zaznaczą w Twoim życiu. Zadbaj o bezpieczeństwo ważnych informacji na komputerze, czy w telefonie, bo przypadkowo możesz je wykasować. W tym roku zadbaj o ciało, umysł , psychikę – to jak zakodujesz w tym roku swoje ciało , tak będziesz przez kilka najbliższych lat funkcjonować. W okresie luty/kwiecień programuj swoją podświadomość – pokaż jej najnowszy model telefonu, super buty, czy pięknie oprawiony brylant…. w ten sposób zakodujesz podświadomość, by te przedmioty zamanifestowały się w Twoim życiu. Ludzie będą próbowali na Tobie szantaży emocjonalnych oraz szukać Twojej „pięty achillesowej „… W tym czasie możesz również uratować komuś życie bądź serducho. W okresie wakacyjnym spadną Ci z nosa różowe okulary, wielu ludzi i sytuacji zobaczysz takimi jakimi są w rzeczywistości. Jeśli bardzo Ci zależy , aby odciąć się od pewnych osób, to jest to najlepszy czas na takie manewry. Znajomości w tym czasie zakończone, to gwarancja, że nigdy juz nie powrócą.

Numerologiczna 9

Ten rok zrzuci Tobie z nosa różowe okulary. Ludzi , sytuacje i zdarzenia zobaczysz takimi, jakimi w rzeczywistości są. Twoja intuicja będzie mocno podkręcona , prorocze sny będą częstym zjawiskiem. Wnikliwa analiza sprawi, że w niejednej sprawie odnajdziesz podwójne dno! Ciężko będzie Ciebie okłamać bądź oszukać – od razu zwietrzysz podstęp. Zadbaj o swoje ciało, bo to w jakim stanie je zostawisz pod koniec roku – tak będziesz funkcjonować przez kilka najbliższych lat. W trakcie porządków uważaj byś nie zniszczyła wartościowych rzeczy, lub nie wyrzuciła przez przypadek coś bardzo cennego. W tym roku dobrze jest się oczyszczać oraz zrzucać przysięgi z poprzednich wcieleń ( a 9-ki nazbierały ich nieco). W okresie wakacyjnym koniecznie wyznaczaj sobie nowe cele. Co prawda otoczenie będzie Cię ciągnąć w dół i zarzucać Ci głupotę, ale to dobry okres by rozpocząć nowy etap w życiu ,oraz wdrażać nowe cele.

Nie będę ukrywać , że 9 Rok Numerologiczny jest trudnym rokiem dla wielu wibracji. Dlatego zaczarujmy swoją rzeczywistość i niech się zadzieje wszystko to, co najlepsze dla nas. Życzę samych magicznych chwil w życiu oraz pozytywnej energii na co dzień 🙂