Trafiony prezent to radość nie tylko dla obdarowanego, lecz także obdarowującego. Dlatego też tak bardzo się staramy znaleźć idealny podarunek dla tych, których kochamy. Jeśli szukasz ciekawej niespodzianki dla swojego partnera, ojca, brata lub przyjaciela mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi.

Kupienie trafionego prezentu, nie jest takim łatwym zadaniem. Jeśli znasz już kogoś od lat to znalezienie po raz kolejny czegoś ciekawego i zaskakującego może przysporzyć problemów, jeśli zaś to osoba, którą poznało się nie dawno, możesz nie znać wszystkich jej preferencji. Oto kilka wybranych przez nas propozycji, które pomogą Ci w wyborze.

Czytnik E-booków dla miłośników dobrej książki

Jeśli szukasz upominku dla fana książek masz dość szeroki wybór. Może jednak zamiast kupować kolejne pozycje do jego biblioteczki wybierz praktyczne rozwiązanie jakim jest czytnik elektroniczny. Dzięki temu obdarowana osoba, będzie mogła poszerzać swoją kolekcję książek bez konieczności kupowanie kolejnych regałów na nie. Obecnie ceny takich produktów są mocno zróżnicowane podstawowe modele, można dostać już za niecałe 250 zł. Oczywiście są również droższe wersje z dużą ilością dodatkowych funkcji, które nie wszyscy chcą posiadać. Jeśli już jednak taki czytnik On posiada, możesz sprezentować mu voucher na e-booki, by mógł wybrać coś dla siebie.

2 idealny prezent dla niego

Klasyczna elegancja zapachu dla dżentelmena

Perfumy mogą się często wydawać wyświechtanym pomysłem. Jeśli jednak szukasz prezentu dla mężczyzny, który dba o styl i elegancje, na pewno dobrze dobrany zapach sprawi mu wiele radości. W dostępnej ofercie jest bogaty wybór różnych zapachów, w różnorodnych cenach. Pamiętaj jednak, że zapach tak jak ubranie, muszą być dobrane odpowiednio do stylu i charakteru danej osoby. Dla nowoczesnego dżentelmena, który nie lubi kompromisów świetnie będą pasować wody toaletowe o zdecydowanym tonie, np. Hermes terre d’hermes. Łączy on w sobie nuty nieba i ziemi, dzięki kompozycji zapachowej składającej się między innymi zgrejpfruta, pomarańcza oraz cedru.

Niezapomniana przygoda dla mężczyzn chętnych wrażeń

Wybranie prezentu dla mężczyzny, który lubi aktywnie spędzać czas a chwile kiedy nic się nie dzieje uważa za przerażająco nudne to nie lada wyzwania. Na szczęście masz teraz do wyboru wiele interesujących opcji. Od paru lat na naszym rynku istnieje możliwość kupienia prezentu „wydarzenia” a obecnie ta oferta jest niezwykle bogata. Jedyna kwestia to zasobność twojego portfela oraz zakres jego zainteresowań. Dla miłośnika samochodów i wyścigów może być to np. przejażdżka Subaru STI lub bolidem po specjalnym torze. Jeśli szukasz upominku dla fascynata podniebnych lotów możesz kupić lot szybowcem lub przelot awionetką, zaś dla miłośników ostrych wrażeń wybierz lot paralotnią lub skok na spadochronie. Dzięki temu otrzyma prezent, który na zawsze pozostanie w Jego pamięci.

3 idealny prezent dla niego

Hobbistyczne gadżety

Wielu mężczyzn ma swoje hobby, któremu poświęca wiele czasu po pracy. Jest to dobry trop na wybranie odpowiedniego podarunku dla Niego. Szczególnie, że zakres różnych zainteresowań hobbistycznych jest niezwykle szeroki. Mogą być one związane ze sportem np. wspinaczka skałkowa, z majsterkowaniem a coraz częściej wśród panów staje się również modny domowy wyrób alkoholi np. warzenie piwa, przygotowywanie nalewek lub wina. Niezależnie jaki temat go interesuje odpowiednio dobrany gadżet z tym związany sprawi mu na pewno wiele radości.

Pamiętaj, że kupując prezent niezależnie już czy dla Niej czy dla Niego najważniejsze jest by wcześniej się zastanowić co sprawi radość danej osobie a dopiero potem podejmuj decyzję.