Pytanie „Czego pragną kobiety?” zadaje sobie niejeden mężczyzna. A odpowiedź jest prosta – kobiety pragną emocji. Dlatego, zamiast dawać bliskiej kobiecie kolejne rzeczy, które prędzej czy później trafią na dno szafy, lepiej podarować jej niezwykłe przeżycie, które ją zrelaksuje, czegoś nauczy lub kompletnie zaskoczy. Coś, co zapamięta na długo. Twoja mama, przyjaciółka czy siostra na pewno docenią taki prezent.

Prezent na urodziny dla kobiety aktywnej

Prezent na urodziny dla kobiety lubiącej ruch i adrenalinę musi być wyjątkowy. Bardzo dobrze sprawdzą się wszystkie niezwykłe przeżycia łączące w sobie euforie i szczyptę strachu. Emocje w powietrzu zapewni lot paralotnią, skok ze spadochronem, skos na bungee albo skok z dachu stadionu. Ciekawą nowością wśród tego typu atrakcji jest lot w tunelu aerodynamicznym. Każdy uczestnik przechodzi najpierw szkolenie, na którym uczy się prawidłowego zachowania w tunelu aerodynamicznym. Następnie zakłada specjalny kombinezon, kask oraz gogle i może odbyć aż dwa loty w tunelu. Strumień powietrza o prędkości ponad 200 kilometrów na godzinę skierowany bezpośrednio w górę unosi ciało uczestniczki, dzięki czemu może poczuć, jak to jest latać bez żadnych dodatkowych wspomagaczy. To emocje, które zostaną w sercu kobiety jeszcze długo po jej urodzinach.

Kobiety, które nie przepadają za dużymi wysokościami, na pewno docenią szaloną jazdę sportowymi samochodami lub jazdę motocyklem Harley-Davidson. Fanki motoryzacji chętnie przejadą się Ferrari, Lamborghini czy BMW, a kobiety, które są wielbicielkami broni, ucieszą się z wizyty na strzelnicy. Wybór broni jest szeroki – od klasycznej broni o kalibrze 5,6 mm po legendarny karabin AK-47 zwany Kałasznikow. Wystrzelenie ponad 50 naboi pod okiem doświadczonego instruktora to przeżycie, które zapamiętuje się na długo. Osobom, które nie pociąga broń, ale chciałyby wypróbować swoich sił w walce, można podarować sesję paintballa laserowego. Paintball laserowy ma tę przewagę nad klasycznym, że jest całkowicie bezbolesny i nie pozostawia na ciele żadnych śladów czy siniaków. Wszystkie te szalone prezenty na urodziny są dostępne na stronie https://www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezent-urodziny.

Prezent na urodziny dla kobiety ambitnej

Świetnym prezentem na urodziny dla kobiet są ciekawe kursy. Wybór jest bardzo szeroki i na pewno uda się dobrać taki, który zachwyci bliską osobę. Dużym plusem takiego prezentu jest to, że jubilatka na pewno poczuje się doceniona i zauważy zaangażowanie włożone w wymyślenie podarunku. W końcu to musi być kurs, który przypadnie jej do gustu i jest związany z jej marzeniami lub zainteresowaniami. Kto wie, może taki kurs stanie się początkiem nowej, wielkiej pasji?

Co można podarować bliskiej osobie? Kobiety o duszy artystki ucieszą się, że z indywidualnych lekcji fotografii, kursu malarstwa, kursu samodzielnego projektowania obuwia lub z warsztatów z ceramiki, podczas których nauczą się robienia z gliny naczyń i innych przedmiotów użytkowych. Kobiety lubią tworzyć piękne rzeczy, więc tego typu zajęcia dadzą im tę możliwość. Wielbicielkom zwierząt można podarować naukę jazdy konnej. To połączenie relaksu i wysiłku fizycznego, więc przyda się też osobom, które na co dzień nie mają czasu na sport. Aby zmotywować bliską kobietę do aktywności fizycznej, można podarować jej również lekcje tańca. Wybór jest ogromny – od tańca klasycznego, przez zmysłowe latynoskie rytmy, aż po taniec nowoczesny.

Jubilatki, które lubią testować nowości też można czymś zaskoczyć. Indywidualna lekcja samoobrony dla kobiet pomoże poczuć się silną. Kurs gry w bilard lub snookera pod okiem profesjonalnego instruktora zapewni ciekawą rozrywkę i pomoże w dokładnym zapoznaniu się z zasadami gry. A kurs nurkowania odkryje przed nią podwodny świat oraz da okazję do zrobienia czegoś nietypowego i nowego. Każdy znajdzie coś ciekawego na urodziny dla bliskiej mu kobiety.

Prezent na urodziny dla kobiety atrakcyjnej

Każda kobieta chce się poczuć piękna i ważna. Urodziny to idealna okazja, żeby sprezentować jubilatce takie uczucie. Odważne i pewne siebie Panie ucieszą się z indywidualnej sesji portretowej wykonanej przez zawodowego fotografa. Taka sesja daje możliwość sprawdzenia swoich możliwości przed obiektywem. Jest to także wspaniała pamiątka z urodzin. Innym sposobem jest podarowanie bliskiej kobiecie chwili dla urody. Może to być na przykład metamorfoza fryzury, podczas której fryzjer wykona masaż głowy, na włosy nałoży maskę pielęgnacyjną, a potem  wykona profesjonalne ścięcie lub koloryzacje i modelowanie.

Panie, które wciąż nie są pewne swojego stylu, ucieszą się z konsultacji ze stylistką. Podczas indywidualnego spotkania stylistka przeprowadzi analizę sylwetki oraz ustali, jakie kolory i kroje najlepiej pasują od danej osoby. Bardzo ważnym punktem jest również rozmowa na temat tego, w jakich krojach jubilatka czuje się najlepiej i co chciałaby przekazać światu swoim stylem. Z tą wiedzą można wybrać się już na wspólne zakupy i kupić idealne ubrania.

Bardzo ciekawym prezentem dla każdej Pani kochającej piękno są indywidualne lekcje makijażu. Kurs zawiera w sobie lekcje teoretyczne i praktyczne, pomaga poznać tajniki sztuki makijażu oraz sposób doboru barw. A to wszystko pod okiem profesjonalnej wizażystki. To bardzo praktyczny prezent – podczas zajęć jubilatka nauczy się wykonywać makijaż dzienny i wieczorowy specjalnie dobrany do jej typu urody. Techniki wykorzystywane przy nauce makijażu są bardzo skuteczne. Makijażystka wykonuje na połowie twarzy uczestniczki każdy z makijaży, a potem z jej pomocą jubilatka kończy make-up na drugiej połowie twarzy.