Kobiety często uważają, że nie są wystarczająco dobre ani dość mądre, by wyjść poza swoją strefę komfortu. Wmawiają sobie, że nie są gotowe, by robić to, o czym marzą. Czekają, aż będą perfekcyjnie przygotowane, i wciąż się wahają – często paraliżuje je strach. Czas z tym skończyć!

Improwizuj! – spróbuj, zanim poczujesz się gotowa
Improwizuj! – mów „tak”, a potem się zastanawiaj
Improwizuj! – poczuj się komfortowo ze swoim dyskomfortem
Improwizuj! – uwierz w siebie na tyle, by dać szansę swoim marzeniom
Improwizuj! – i przejmij kontrolę nad swoim życiem
Improwizuj!, rewolucyjny manifest innowatorki i buntowniczki Emmy Isaacs, to wezwanie skierowane do wszystkich kobiet, by robiły to, co je przeraża, nie bały się potknięć, otrząsały się z niepowodzeń i próbowały po raz kolejny.

Emma pokazuje, co jest naprawdę ważne: koncentrowanie się na osiąganiu swoich celów i spełnianie marzeń. Jeśli czujesz, że w życiu czeka na ciebie coś więcej, i pragniesz żyć pełniej każdego dnia, jeśli chcesz się dowiedzieć, jak założyć i rozwijać firmę albo maksymalnie wykorzystać swój potencjał…

Ten przewodnik zaprowadzi cię tam, gdzie chcesz być.

Przestańmy ukrywać się za bezpiecznymi wyborami i doskonałymi planami – zacznijmy działać! Zasługujesz na to, by być szczęśliwą i spełnioną kobietą, a ta książka krok po kroku pomoże ci zrozumieć, że niczym nie różnisz się od kobiet, które odniosły spektakularny sukces.

Isaacs Improwizuj

Emma Isaacs zapomniała ułożyć sobie plan na życie. nie posiada listy celów na najbliższych pięć lat, nie wierzy w równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Mimo to jakimś cudem zdołała założyć międzynarodową organizację, dziś wartą wiele milionów dolarów, jest cenioną mówczynią i komentatorką w mediach, – a osiągnęła to wszystko, wychowując sześcioro dzieci. Jak ona to robi? Skacze na głęboką wodę – improwizuje!

„Emma Isaacs rządzi. a do tego jest urocza. miła, mądra, Twardo stąpa po ziemi, jest też odważna i zabawna.”
– Eizabeth Gilbert autorka „Jedz, módl się, kochaj.”

„Emma to osoba, która sprawia, że różne rzeczy się dzieją. Każdy z nas może nauczyć się czegoś z jej zachowania i stosunku do życia i biznesu.”
– Kate Hudson, aktorka i współzałożycielka Fabletics

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj