„Przeznaczona by czuć” to druga część bestsellerowej erotycznej powieści autorstwa Indigo Bloome. Autorka opisuje dalsze losy pary bohaterów: Alexy oraz Jeremy’ego, których drogi ponownie skrzyżowały się po latach.

Alexa, inteligentna pani psycholog oraz żona Roberta i matka dwójki dzieci, przy pomocy byłego partnera z lat młodości zaczyna na nowo odkrywać swoją seksualność.

Dzięki eksperymentowi, któremu poddała się za namową Jeremy’ego i którego wyniki okazały się być zaskakujące staje się cennym „łupem” dla branży farmaceutycznej, nie koniecznie przestrzegających zasad „fair play”.

Seria eksperymentów, dzięki którym Alexa wkroczyła w zupełnie inny świat seksu zostaje powtórzona. Do jakich wniosków doprowadzą one tym razem?

Czy Jeremy zdoła uchronić Alexę przed firmą farmaceutyczną i sam przeprowadzi kolejny etap tak kluczowych badań? Czy Alexa zostanie uprowadzona i badania przeprowadzi ktoś inny? Tego dowiesz się po przeczytaniu książki „Przeznaczona by czuć.”

„Przeznaczona by czuć” to erotyczna powieść sensacyjna, przepełniona zmysłowością, po którą powinna sięgnąć każda kobieta.

Jest idealną alternatywą na wieczór. Książka napisana jest bardzo lekkim językiem, dzięki czemu czyta się ją szybko i przyjemnie.

Literatura polecana zarówno kobietom, które chcą miło spędzić kilka chwil z książką, a także kobietom, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o seksie. Kto wie może ta literatura zachęci Cię do przeprowadzenia podobnego eksperymentu również we własnej sypialni…