Chcesz o siebie zadbać, uprawiać sport, wyskoczyć ze znajomymi na weekend, zjeść w restauracji a w międzyczasie popsuł się samochód lub musisz pójść do lekarza? Niestety wszystko to kosztuje! Ale czy musisz dokonywać wyboru, który wydatek jest ważniejszy? Z kartą rabatową 4youcard nie musisz już rezygnować z przyjemności. Rabaty nawet do 60% pozwolą Ci na duże oszczędności w ciągu całego roku.

Co to jest 4youcard?

4youcard to program rabatowy zrzeszający tysiące firm partnerskich oferujących swoje usługi i produkty po niższych cenach. Program został stworzony z myślą o osobach, które aktywnie korzystają z życia. To dobre rozwiązanie dla klientów ceniących sobie możliwość wyboru usług i produktów w atrakcyjnych cenach, w dowolnym czasie. Zróżnicowana oferta Partnerów programu pozwoli każdemu na znalezienie pożądanego produktu w wielu miejscach Polski.

Partnerzy 4youcard to firmy z różnych branż, m.in. usługi fryzjerskie, kosmetyczne, siłownie, zajęcia sportowe, kursy językowe, prawa jazdy, szkoły tańca, szkolenia, restauracje, kawiarnie, noclegi, kina, usługi fotograficzne, atrakcje dla dzieci, przychodnie zdrowia, mechanicy i wiele innych. Każda firma oferuje trochę inne zasady współpracy, które są szczegółowo przedstawione w serwisie www.4youcard.pl . Aby korzystać z oferowanych rabatów firm zrzeszonych wystarczy posiadać kartę rabatową 4youcard.

Jedna karta – tysiące zniżek na usługi i produkty firm z różnych branż.

Karta rabatowa 4youcard zapewnia zniżki w tysiącach firm w całej Polsce. Posiadacz karty 4youcard może przez cały rok jej ważności korzystać nieograniczoną ilość razy z oferowanych promocji, nawet w tej samej firmie i na te same usługi. Wystarczy mieć ją przy sobie i okazać ją podczas zakupów.

Zakup karty to wydatek ok. 150 zł, jednak pamiętajmy że jest ona ważna przez cały rok i można z niej korzystać nieograniczoną ilość razy. Koszt karty może się zwrócić nawet po jednej lub dwóch wizytach u kosmetyczki czy w restauracji. Dla czytelników kobietawielepiej.pl 4youcard przygotowało kod rabatowy uprawniający do atrakcyjnej zniżki na zakup karty. Z tym kodem AS7477 zapłacisz tylko pół ceny za roczną kartę!

Jak zamówić kartę? Nic łatwiejszego! Wejdź na https://www.4youcard.pl/karta/ i kup online. Przekonaj się czy można oszczędzać bez wyrzeczeń!

karta jan kowalski