Piątek to weekendu początek , ale jeśli chodzi o jego magiczne wibracje, to jest to bardzo dobry dzień na odprawianie czarów związanych z miłością, relacjami z ludźmi, zdobywaniem popularności oraz przyjaźni. Podpowiem Tobie w jaki sposób możesz pomóc swojemu szczęściu!

Rytuał na przyciągnięcie miłości i namiętności

Aby wykonać ten rytuał potrzebujesz :

  • kadzidło, którego zapach przyciągnie uczucie i dobre, pozytywne emocje do Twojego życia; najlepsze zapachy w tym przypadku to: drzewo sandałowe, róża lub bergamotka bądź piżmo (wybierz ten zapach, który będzie najbardziej Ci odpowiada)
  • 2 czerwone świece, które symbolizują odnalezienie drugiej połowy.

Kadzidło zapal obok czerwonych świec– wzmocni to  rytuał oraz sprawi, że w pomieszczeniu wzmocni się pozytywna energia.

Świecę i kadzidło pal przez kolejnych 7 dni. Podpowiem, że święcę najlepiej podzielić sobie na 7 części (zaznaczając na niej każdą część) i każdego dnia pilnować, aby wypaliła się do zaznaczonego miejsca. Natomiast za każdym razem zapalaj nowe kadzidło.

Generalnie wiadomo, że do danego rytuału należy wziąć pod uwagę układy planet, pory dnia, okres numerologiczny danej osoby, …  itd. , ale jest też oczywiste, że nie każdy taką wiedzę posiada (to wszystko ustalam już indywidualnie z daną zainteresowaną osobą…) Jeśli natomiast chodzi o ogólny termin wykonywania takiego rytuału, to z całą pewnością jego moc będzie silniejsza, kiedy rytuał rozpoczniesz w piątek, a jeszcze jak księżyc będzie w tym czasie w fazie rosnącej, to byłoby wprost cudnie.

PS. Nie zapomnij o wypowiedzeniu intencji!

Życzę owocnego rytuału!