Chrzest Święty to szczególna uroczystość, jak powinno się ubrać dziecko na tą ważną chwilę? Zobacz nasze propozycje pięknych strojów niemowlęcych, od Polskich producentów!

Chrzest Święty to niesamowicie ważna ceremonia, wymagająca uroczystej oprawy. Zazwyczaj zapraszamy rodzinę i najbliższych, przygotowujemy przyjęcie, i dopinamy wszystko na ostatni guzik. Bardzo istotne jest, abyśmy w tym uroczystym dniu zapewnili dziecku możliwie najwięcej komfortu. Uśmiechnięte i wypoczęte niemowlę to priorytet. Dlatego bardzo ważne jest w jaki sposób ubieramy dziecko do Chrztu. Zapomnijmy o twardych i ciasnych bucikach, o gryzących sweterkach czy ciężkich i nie wygodnych garniturkach. Postawmy na jakość materiałów oraz komfort dziecka. To niemowlę jest bowiem najważniejszą osobą tego dnia, i to właśnie jemu musimy zapewnić możliwie najwięcej komfortu i radości.

muchadlaniemowlakachrzest

Przedstawimy Wam propozycje ubioru do Chrztu bazując na eleganckich ubrankach niemowlęcych od Polskich producentów. Będą mięciutkie, wygodne, i przede wszystkim piękne!

Jak ubrać chłopca do Chrztu ?

Elegancka, biała koszula z muszką, granatowe spodenki – to absolutna podstawa. Koszula z muszką zawsze wygląda uroczyście, i sprawdzi się nie tylko do Chrztu, ale i do innych uroczystości. Przy wyborze koszuli dla niemowlaka zwracajmy uwagę na materiał. Body koszulowe do Chrztu powinno być wykonane z miękkiej bawełny, aby ładnie układało się na dziecku, i aby mankiety i kołnierzyk nie przeszkadzały maluszkowi. Przy młodszym dziecku lepiej sprawdzi się body koszulowe, niż sama koszula. Ładnym dodatkiem do koszuli niemowlęcej są muszki – tu również kierujmy się wygodą, i wybierajmy te miękkie, najlepiej zapinane na napkę.

Połączenie białego body koszulowego, miękkich granatowych spodenek i eleganckiej muchy sprawdzi się doskonale. Prostota, elegancja i wygoda.

pajacnaszelkachdochrztu

Kolejną dobrą opcją jest pajacyk z szelkami, lub body koszulowe połączone ze spodenkami na szelkach. W dobrych sklepach znajdziemy piękne spodenki i pajacyki z imitacją szelek od Polskiego producenta Marija. Takie niby-szelki są zazwyczaj mięciutkie i nie przeszkadzają dziecku – a wyglądają jak prawdziwe. Możemy również zdecydować się na prawdziwe szelki, ale uważajmy na to by nie uciskały dziecka – które musi wytrzymać w ubranku cały dzień. Przy wyborze pajacyka lub spodni na szelkach kierujcie się przede wszystkim wygodą dla dziecka.

Co założyć niemowlakowi na stópki? Czasami wystarczą same skarpetki w jednolitym kolorze, możemy również kupić bawełniane buciki – najlepszą opcją będą miękkie buciki, które nie uciskają stopy dziecka, i w których dziecko bez problemu wytrzyma cały dzień.

Gdzie szukać eleganckich ubranek do Chrztu dla chłopca? zajrzyjcie do sklepu www.fazymazy.com i zobaczcie piękne stroje od Polskich producentów!

Jak natomiast ubrać do Chrztu dziewczynkę? Oto nasze sugestie!

Ubieranie dziewczynki do Chrztu to wspaniała okazja do wystrojenia naszej małej Królewny. Bardzo łatwo się zatracić w przepięknych strojach! dlatego przy zakupach ubranka do chrztu dla dziewczynki, zwracajcie uwagę na to, czy materiał jest miły w dotyku, czy ubranko nie ma żadnych przeszkadzających lub uciskających elementów. Jeśli szukacie sukienki lub pajaca z tiulem lub koronką – muszą być miękkie i nie drapiące.

Jakie są nasze propozycje? Zazwyczaj stawiamy na klasykę, dlatego pierwszą opcją jako strój dla dziewczynki do Chrztu będą białe, koronkowe sukienki. Jeśli uda Wam się znaleźć sukienkę z mięciutkiej bawełny, połączcie ją z białymi rajstopkami, uroczą opaską na główkę, bucikami lub skarpetkami z falbanką. Podobnie jak u chłopców – buciki do Chrztu muszą być wygodne, dlatego najlepszą opcją są buciki bawełniane.

sukienkakoronkowadochrztu

Do Chrztu dla dziewczynki zamiast sukienki możemy również wybrać pajacyka. W dobrych sklepach możecie znaleźć białe, bawełniane pajacyki do Chrztu, z koronką i tiulowymi aplikacjami na ramionach. Wyglądają pięknie, są wygodne, i sprawdzą się również do innych uroczystych okazji. Taki pajacyk możecie znaleźć klikając w link o TUTAJ.

Duży wybór pięknych, eleganckich ubranek do Chrztu dla dziewczynki również znajdziecie w sklepie FAZYMAZY z ubrankami od Polskich producentów.

Wybierając ubranka z Polskich sklepów, macie pewność że będą szybko dostarczone, zawsze przysługuje Wam prawo do zwrotu lub wymiany. Ubranka Polskich producentów są też dostosowane do rozmiarówki naszych dzieci, są dobrej jakości, i wyglądają jak na zdjęciach.