Chociaż ludzkości nigdy nie żyło się lepiej, wielu z nas czuje się źle. Żyjemy w epoce ciągłego stresu, natłoku negatywnych i smutnych informacji. Porównywanie się z innymi obniża nasze samopoczucie.

Książka szwedzkiego psychiatry i autora wieloletnich badań nad mózgiem, pozwala zrozumieć, jakie mechanizmy kierują naszymi emocjami i samopoczuciem oraz daje konkretne wskazówki, jak możemy poprawić nasz dobrostan i czuć się lepiej.

Książka szwedzkiego psychiatry i autora wieloletnich badań nad mózgiem, pozwala zrozumieć, jakie mechanizmy kierują naszymi emocjami i samopoczuciem oraz daje konkretne wskazówki, jak możemy poprawić nasz dobrostan i czuć się lepiej.  - Po co nam emocje? - Jaki wpływ na nasze poczucie bezpieczeństwa mają relacje z innymi? -Ile kontaktów społecznych powinniśmy utrzymywać, by czuć się lepiej? - Jak zachować spokój w świecie, w którym każdego dnia trafiają do nas negatywne i smutne wiadomości? - Czy szczęśliwe życie jest w ogóle możliwe? - Jak nie pozwolić, by stres nas kontrolował?  Książka autora bestsellera Wyloguj swój mózg.  Książki Andersa Hansena osiągnęły już światowy nakład ponad 2 000 000 egzemplarzy.  Szukając odpowiedzi na pytanie, dlaczego czujemy się tak źle, kiedy żyje nam się tak dobrze, zdałem sobie sprawę̨ z istotnego faktu: zapomnieliśmy, że jesteśmy istotami biologicznymi. Zapomnieliśmy, co sprawia, że czujemy się̨ dobrze.  Dlatego w tej książce przyjrzymy się naszemu życiu emocjonalnemu i samopoczuciu z perspektywy mózgu i zbadamy, dlaczego mózg działa tak, a nie inaczej. Po rozmowach z tysiącami pacjentów uświadomiłem sobie, jak wielką wartość mają te informacje. Pomagają tak ustawiać priorytety, żeby maksymalnie poprawić sobie samopoczucie. Pozwalają lepiej zrozumieć siebie, być dla siebie milszym. (fragment książki Uspokój swój mózg)

– Po co nam emocje?
– Jaki wpływ na nasze poczucie bezpieczeństwa mają relacje z innymi?
-Ile kontaktów społecznych powinniśmy utrzymywać, by czuć się lepiej?
– Jak zachować spokój w świecie, w którym każdego dnia trafiają do nas negatywne
i smutne wiadomości?
– Czy szczęśliwe życie jest w ogóle możliwe?
– Jak nie pozwolić, by stres nas kontrolował?

Książka autora bestsellera Wyloguj swój mózg.

Książki Andersa Hansena osiągnęły już światowy nakład ponad 2 000 000 egzemplarzy.

Szukając odpowiedzi na pytanie, dlaczego czujemy się tak źle, kiedy żyje nam się tak dobrze, zdałem sobie sprawę̨ z istotnego faktu: zapomnieliśmy, że jesteśmy istotami biologicznymi. Zapomnieliśmy, co sprawia, że czujemy się̨ dobrze.

Dlatego w tej książce przyjrzymy się naszemu życiu emocjonalnemu i samopoczuciu z perspektywy mózgu i zbadamy, dlaczego mózg działa tak, a nie inaczej. Po rozmowach z tysiącami pacjentów uświadomiłem sobie, jak wielką wartość mają te informacje. Pomagają tak ustawiać priorytety, żeby maksymalnie poprawić sobie samopoczucie. Pozwalają lepiej zrozumieć siebie, być dla siebie milszym.
(fragment książki Uspokój swój mózg)

https://www.instagram.com/kobietawielepiej.pl/

To właśnie tą książkę możesz wygrać przedpremierowo w najnowszym konkursie na naszym Insta! KLIKNIJ TUTAJ i weź udział w konkursie!