Każda rocznica ślubu to okazja do świętowania, jednak Złote Gody to wyjątkowe święto, które warto uczcić odpowiednim prezentem. Co można z tej okazji podarować drugiej połówce lub bliskim, którzy obchodzą okrągłą rocznicę?

Wyjątkowy prezent na 50 rocznicę ślubu.

Zakup prezentu dla drugiej połówki z okazji 50 rocznicy nie powinien przysporzyć wielu trudności. Po tylu wspólnie spędzonych latach najpewniej znamy dogłębnie swoje upodobania. Odpowiednim podarunkiem przy takiej okazji będzie wspólny wyjazd, uroczysta kolacja lub pobyt w SPA. Spośród materialnych prezentów z mody nie wychodzą okazałe bukiety kwiatów oraz biżuteria. Co więcej, biżuteria jest odpowiednim prezentem również dla mężczyzny. Elegancki sygnet dodaje szyku i powagi i z pewnością zostanie doceniony. 

Jaki prezent kupić na Złote Gody?

Małżonkowie obchodzący 50 rocznicę ślubu często organizują z tej okazji przyjęcie, na które zapraszają rodzinę i przyjaciół. Na takie przyjęcie nie wypada wręcz przyjść z pustymi rękami. Jaki prezent na Złote Gody podarować w takim wypadku? Wiele zależy od stopnia zażyłości z małżonkami obchodzącymi swoje święto oraz od tego, czy przyjęcie odbywa się w domu, czy w lokalu. Jeżeli przewidziana jest podniosła uroczystość, to prezent musi być adekwatny do okoliczności i efektowny. Dobrze będzie wyglądał między innymi kosz prezentowy. Taki podarunek można stworzyć samodzielnie lub też skorzystać z usług profesjonalnych firm, co pozwoli zyskać pewność co do jakości. 

Jaki prezent na 50 rocznicę ślubu?

Co na prezent na 50 rocznice ślubu dla teściów?

Prezent na Złote Gody teściów może być praktyczny, lub też służyć wyłącznie przyjemności. Wśród praktycznych podarunków często wymieniane są między innymi zestawy eleganckich kieliszków do wina, kosze prezentowe czy też ozdobne filiżanki. Miłośnikom kawy można podarować dobrej jakości ziarna, kawiarkę, spieniacz do mleka oraz cały zestaw, dzięki któremu zarówno picie, jak i samo parzenie kawy zmienia się w przyjemny rytuał. Wielbicielom nowości czytelniczych zawsze można podarować także książki, zgodnie z ich upodobaniami, jeśli chodzi o gatunek literatury.
Prezent na 50 rocznice ślubu dla dziadków

Ukochanym dziadkom z okazji ich 50 rocznicy ślubu warto podarować coś naprawdę wyjątkowego tak, by wiedzieli, że pełnią w naszym życiu rolę szczególną. Prezent na Złote Gody dziadków nie musi być nawet kosztowny, najważniejsze, by wzruszył i sprawił radość. Chętnie wybierany jest między innymi kosz prezentowy, wiele propozycji ma w swojej ofercie firma napu.pl, która oprócz szybkiej realizacji złożonego zamówienia daje także możliwość dołączenia własnych życzeń na bileciku, wybrania koloru wstążki oraz zawieszki. Jeszcze ciekawszym pomysłem na personalizację danego kosza, jest dodanie prywatnego zdjęcia. Co do zawartości samych koszy to głównie są to słodycze, w niektórych znajdują się także butelki alkoholu, czy też zapachowe świeczki.

Jaki prezent na 50 rocznicę ślubu?

1 KOMENTARZ

  1. Moi dziadkowie już podupadli na zdrowiu, więc żadne wyjazdy nie wchodzą w grę, ale wymyśliłam z rodzeństwem, że przyda im się roomba i złożyliśmy się na taki prezent z okazji złotych godów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj