To pytanie zadaje sobie każda z kobiet, która organizuje wieczór panieński bliskiej osobie lub bierze w nim udział. Warto zastanowić się nad tym wcześniej i wybrać prezent „skrojony na miarę” osoby, której go wręczamy. Należy jednak wziąć pod uwagę zamiłowania przyjaciółki, jej pasje, poczucie humoru i rzeczy, które po prostu sprawią jej przyjemność! Wspomnienie tego wieczoru będzie z nią już na zawsze – musimy zadbać o to, aby wszystko było wyjątkowe oraz dopracowane.

Gadżety dla miłośnika wina

Każdy z nas lubi czasem zrelaksować się przy lampce wina – może warto zadbać o oprawę? Jeśli nasza przyjaciółka jest miłośnikiem tego trunku, prawdopodobnie ucieszy ją stojak
na wino w niecodziennym kształcie (np. taki przypominający wstążkę), wyjątkowy kieliszek lub zdrapka. Z pewnością to uprzyjemni jej wieczór, zarówno ten wyjątkowy – panieński, jak i standardowy – po długim dniu pracy. 

Zabawne gadżety dla mola książkowego

Prezenty wymienione w tym punkcie mogą występować w wersji solo lub połączone z tymi, które zostały wymienione wcześniej… Miłośniczkę książek z pewnością ucieszy taki fotelowy pomocnik (https://www.ministerstwogadzetow.com/fotelowy-pomocnik.html) – wszystkie „najważniejsze” rzeczy będą dosłownie na wyciągnięcie ręki! Jeśli jednak osoba, której wręczamy prezent preferuje inny rodzaj gadżetów – z pomocą przychodzą zakładki do książek, podpórki lub przenośne podstawki.

Nie zapomnij o teście wiedzy o Panu Młodym!

Ten element wieczoru panieńskiego za każdym razem przynosi ze sobą masę śmiechu! Zarówno dla przyszłej Panny Młodej, jak i jej towarzyszek. Pomyśl zawczasu o pytaniach, które mogłabyś w nim umieścić. Muszą być zgodne z poczuciem humoru naszej gwiazdy wieczoru, pokazywać, że ją dobrze znamy oraz nie sprawiać nikomu przykrości! To bardzo ważny aspekt tej zabawy.

Inne świetne gadżety do domu

Jeśli jednak czujesz, że żadna z powyższych opcji nie pasuje do Twojej przyjaciółki – skup się na drobiazgach, które znajdą swoje miejsce w jej domowej przestrzeni. Zastanawiasz się, cóż to może być? Przedstawiamy kilka propozycji, które znajdziecie na stronie https://www.ministerstwogadzetow.com/ – podobnie jak te, o których pisaliśmy wcześniej.

Może trafnym pomysłem będzie kupienie statywu do selfie (przyda się i podczas wieczoru panieńskiego, i podczas innych wydarzeń!), neon związany z ulubionym serialem, gra towarzyska (bo każdy powód do spędzenia czasu wspólnie jest dobry) czy kubek z zabawną grafiką? Jeśli mowa o szklankach i kubkach – ich nigdy w naszych domach nie ma za wiele!

Fourwomentoastingwithchampagneatbridalshower

Inwencja twórcza leży po stronie organizatora, a w tym przypadku – organizatorki. Znając kogoś, będzie nam łatwiej wybrać prezent idealnie dopasowany do niego. Będziemy wiedziały, czy skupić się na czymś bardziej praktycznym, czy może postawić na coś zwariowanego. Wybór jest duży, a czas szybko mija – jeśli czeka Cię organizacja wieczoru panieńskiego, najlepiej zacząć już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj