Masz wrażenie, że czas przecieka ci przez palce? Znów łapiesz się na tym, że zamiast sprawnie wykonać zadania, surfujesz po sieci? Martwisz się, że ciągle cię coś omija? Nie umiesz odpoczywać bez poczucia winy?

Slow life wcale nie oznacza, że jedynym ratunkiem jest przeprowadzka na wzgórza Toskanii. Wystarczy po prostu żyć w swoim tempie i celebrować codzienność. To właśnie najzwyklejsze wtorki i czwartki decydują o tym, jak przeżywamy swoje życie. Planuj odpoczynek. Wyznaczaj granice i priorytety. Próbuj nowych rzeczy, aby znaleźć te, które sprawiają ci największą przyjemność. Zaprzyjaźniaj się na nowo nawet z tymi, których już znasz. Nie odkładaj życia na potem. Jeśli chcesz żyć pełniej, zacznij stawiać pierwsze kroki.

Slow life to nie moda. To konieczność!

Dlaczego ta książka jest ważna?

1. Książka dla każdego, kto jest wiecznie zajęty i ma poczucie, że czas przecieka mu przez palce. Pokazuje, jak łatwo i skutecznie się zorganizować, znaleźć czas na przyjemności i odpoczynek, cieszyć się codziennością, znaleźć czas dla przyjaciół.
2. Praktyczne wskazówki i inspiracje do działania w zgodzie ze sobą: listy „to do”, taski, elementy graficzne – duży nacisk na wchodzenie w interakcje z czytelnikami, wywiady ze znanymi ludźmi z blogosfery (którzy pokazują, że nie warto odkładać życia na potem.
3. Znana, lubiana autorka bestsellerowej książki Slow fashion. Modowa rewolucja oraz autorka jednego z najbardziej wpływowych blogów lifestylowych w Polsce www.styledigger.com

Książka to nie usystematyzowane treści z bloga, ale zupełnie nowy tekst. Do kupienia od 1 czerwca 2016r. na www.znak.com.pl