Kryształy. Kiedyś niezwykle popularne, z dumą stawiane na stołach, dziś niestety są często niedoceniane. A w kryształach tkwi magia, której nie sposób zaprzeczyć. Wyobraź sobie trunek podawany w misternie, ręcznie rzeźbionych naczyniach. Kryształy niewątpliwie mają zaklętą w sobie długoletnią tradycję i wielki urok, kojarzący się ze splendorem i bogactwem szlacheckich, a nawet i królewskich stołów. Przedmioty wręcz idealne do wykwintnej i romantycznej kolacji przy świecach.

Kryształ to nie tylko biżuteria

Chociaż obecnie kryształy kojarzą się nam głównie z piękną oraz ekskluzywną biżuterią, warto odkryć także ich inne oblicze. Kryształowe dodatki i dekoracje to wspaniały sposób na zaczarowanie swoich czterech ścian. Wystarczy przez chwilę pomyśleć o kryształowym świeczniku, w którym odbija się zmysłowe światło świec, pachnących kwiatach w kryształowych wazonie, kryształowych obrączkach na serwetki czy też kryształowych paterach, pełnych soczystych owoców lub pachnących ciast. Jeszcze więcej szyku doda wnętrzu kryształowy żyrandol – przeniesiony niczym z sali balowej do naszego mieszkania nada mu wyjątkowego charakteru i pomoże przełamać nawet najprostszą aranżację.

Kryształ kryształowi nierówny

Planując zakup kryształowych naczyń albo kryształowych dodatków – czy to dla siebie, czy to na prezent, warto dokładnie ocenić ich jakość. Nie dajmy się złapać na bardzo tanie, oferowane często w promocyjnej cenie produkty o precyzji wykonania, pozostawiającej wiele do życzenia. Szukając naprawdę solidnych kryształowych wyrobów, warto skierować swoje kroki do znanej polskiej firmy Witek’s – www.witeks.pl. W szerokiej ofercie znajdziemy kryształy białe oraz kolorowe, w tym między innymi szklanki, kieliszki, karafki, literatki, salaterki, a także zachwycające kryształowe dodatki. Warto postawić na jakość i wybrać kryształy, które nie zawiodą naszych oczekiwań. Kryształy od Witek’s dostępne na stronie witeks.pl/kryształy. Zakochaj się w pięknie kryształowego szkła.