Jak o siebie zadbać, gdy nawet świat wydaje się zamierać? Odpowiedź można znaleźć w bestsellerowej książce Katherine May, którą pokochały już tysiące polskich czytelniczek. Autorka wciąż uczy, jak zatroszczyć się o siebie w tych niespokojnych czasach.

„Zimowanie. Moc odpoczynku i wyciszenia, kiedy wszystko idzie nie tak. Edycja specjalna” Katherine May to kojąca i pełna nadziei opowieść o przeżywaniu życiowych zim. To zaproszenie do zatrzymania i dostrzeżenia siebie w tych niespokojnych czasach oraz docenienia tego, w jaki sposób te doświadczenia nas wzbogacają.

Lekcje akceptacji na niespokojne czasy – premiera edycji specjalnej „Zimowania” Katherine May

Książka niczym najlepsza przyjaciółka uczy mądrej reakcji na trudności i prawdziwej troski o siebie. Autorka odwołuje się do własnych trudnych doświadczeń, a także obserwacji świata przyrody i przykładów z literatury. Czerpie inspiracje z wielu źródeł, jak: obrzędy związane z grudniowym przesileniem, sen zimowy koszatki, twórczość C.S. Lewisa i Sylvii Plath, pływanie w lodowatej wodzie czy cykl życia pszczół.

Wydanie specjalne zostało wzbogacone o przedmowę autorki do polskich czytelniczek!

„Piękna książka o tym, że można zanurzyć się w zimie,
a nie tylko ją wytrzymać.”
– Natalia de Barbaro

Premiera książki „Zimowanie. Moc odpoczynku i wyciszenia, kiedy wszystko idzie nie tak. Edycja specjalna” (tłum. Anna Dorota Kamińska) już 8 listopada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj