Maria Rotkiel – psychoterapeutka, trenerka, dydaktyk, doradca rodzinny i zawodowy, publicystka, gospodyni i współprowadząca programy TV. Specjalizuje się w terapii par, terapii rodzinnej oraz doradztwie w zakresie rozwoju zawodowego i osobistego. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Jej pasją jest praca zawodowa oraz hipoterapia, a największą miłością są synek Adaś junior i narzeczony Adam, którym dedykuje niniejszą książkę.

„Miłosna układanka” to fascynujący przewodnik po meandrach ludzkich uczuć. Książka została podzielona na 10 części, w której każda dotyczy innego problemu, z którymi na co dzień borykają się miliony ludzi na całym świecie. Są to problemy związane ze znalezieniem odpowiedniego partnera, dbaniem i budowaniem relacji w związku, radzeniem sobie z trudnymi emocjami. Problemy związane z zakochaniem, miłością i seksem, a także z jakże trudnym rozstaniem i lękiem przed samotnością. Brzmi znajomo? Jeśli tak, to książka „Miłosna układanka” jest dla Ciebie!

Książka „Miłosna układanka” została spisana w formie zasad, którymi należy się kierować w życiu. Uzupełniona o liczne przykłady z życia, a także ćwiczenia, których zadaniem jest pomoc w zrozumieniu, a później rozwiązaniu danego problemu.

Łatwy, prosty język oraz przejrzysty układ poradnika sprawia, że szybko można odnaleźć tę część, która w danym momencie życia jest ci potrzebna.

Książka „Miłosna układanka” jest książką dla każdego. Zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, singli i osób pozostających w związkach, dla związków, które dopiero rozkwitają, jak i tych z długoletnim stażem.

Jednym słowem„Miłosna układanka” powinna na stałe zagościć w każdej domowej biblioteczce.