Strona głównaLifestyleMatka i córka. Maria Nurowska i Tatiana Raczyńska w rozmowach z Martą...

  Matka i córka. Maria Nurowska i Tatiana Raczyńska w rozmowach z Martą Mizuro

  „Matka i córka” to nie tylko książka o relacjach słynnej pisarki i jej córki, ale przede wszystkim szczera i poruszająca rozmowa kobiet o roli matki.

  Z rozmów wyłania się niezwykle ciekawa opowieść o matce i córce, ale także o wszystkich tych, którzy kształtowali ich charaktery i życiowe postawy. To książka o wspaniałych, silnych kobietach, którym pomimo przeciwności losu udało się znaleźć swoje miejsce i budować wyjątkowe relacje.

  Marta Mizuro pisze we wstępie, o tym z jaką odwagą i szczerością jej rozmówczynie opowiadają „o swoim dzieciństwie, o wejściu w dojrzałe życie, o zmaganiu się z syndromem dorosłego dziecka alkoholika, o traumach i kompleksach. O sprawach bolesnych i wstydliwych, które dotykają milionów ludzi, niewielu jednak ma odwagę przyznać się do nich, choćby tylko przed sobą, albo szukać specjalistycznej pomocy”.

  To opowieść o sprawach bardzo trudnych, ale mamy nadzieję, że dzięki temu może ona stać się drogowskazem dla matek i córek, dodać im otuchy i pokazać, że nigdy nie jest za późno na to, by
  spróbować zmienić swoje życie.

  Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Znak.com.pl
  www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3783,Matka-i-corka

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,894ObserwującyObserwuj