„Mayday2” to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w internecie. Oczywiście ciekawość oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru!

Fantastyczna gra aktorska oraz doprecyzowana treść bawi do granic możliwości przez 120 minut. Widownia pęka w szwach, brzuchy ze śmiechu a w powietrzu …? Już wybuchła – bomba endorfin …!!!

Ciąg dalszy przygód najbardziej znanego taksówkarza z Londynu, czyli Johna Smitha, który od lat niemal bezkolizyjnie lawiruje między dwiema kochającymi go żonami, sumiennie rozpisując w małym notesie plan podwójnego życia. Czym jednak jest jeden notes wobec potęgi Internetu?… Gavin i Vicky poznają się właśnie przez Internet i od razu czują, że wiele ich łączy – wspólne pasje, plany i marzenia oraz… ojciec, który jest taksówkarzem i nazywa się John Smith.

To wszystko już w RUMI na Hali MOSiR
  ******** 5-06-(NIEDZIELA) *************
******* godz.17:00 i 20:00 ***********

plakat b1 druk int

ZAPRASZAMY!!!

Autor tekstu: Ray Cooney
Przekład: Elżbieta Woźniak 
Reżyseria: Grzegorz Reszka
Scenografia i kostiumy: Agnieszka Sasim

Obsada:
Michał Koterski
Marek Włodarczyk/ Marek Siudym
Michal Milowicz/ Mariusz Krzemiński
Marcin Mroczek/ Mateusz Łapka
Anna Gzyra
Aneta Zając/ Kamila Polak/ Dominika Figurska
Joanna Jabłczyńska /Katarzyna Polewany

Organizator: 
Black Stone Project 

Partnerzy: 
Krajewscy, Ol-went, Frames, Rad-Pol, FaleLokiKoki, Lavard, AD+T, Pini gril&dlikatesy,Pini Beer, Pini Cafe&Bar, Pini People, 

Ptroni Medialni: 
Gala, Wp.pl, Portal Ludzi Sztuki, Akademia Paznokcia, Świat Elit, Business Woman & Life,IK Imperium Kobiet, KIE, przedsiębiorcy@eu, Kobieta wie lepiej, Mamy Cel, Moda i ja, 

Bilety do nabycia: www.kupbilecik.pl 
W kasie MOSiR / Czw. Pt./ w godz:!7:00 19:00 
Ceny biletów: od 80 do 120 zł 

Rezerwacje telefoniczne: 575 775 281, 501 015 820