Co to jest: coś nowego, odważnego, świeżego i kolorowego? To nowa kolekcja mebli FUNKY by wajnert. Proste, geometryczne bryły, design pełen energii i radości oraz połączenie praktyczności i komfortu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich otwartych, młodych nie tylko ciałem ale przede wszystkim duchem osób.

Premierową kolekcję FUNKY by wajnert, łączącą oryginalny design z wygodą i funkcjonalnością, stanowią trzy niepowtarzalne programy: FUNKY LINE, FUNKY CUBE oraz FUNKY BOX, które pozwalają w kompletny sposób umeblować pokój dzienny, sypialnię czy też pokój młodzieżowy.

FUNKY LINE – linie pełne energii

FUNKY LINE to kolekcja mebli wypoczynkowych o miękkiej formie, pozbawiona zbędnych detali. To także zabawa kolorami, ale przede wszystkim miękkie i wygodne meble – rozwiązanie dla osób ceniących zarówno walory estetyczne mebli jak też ich komfort oraz funkcjonalność. Dlatego właśnie system FUNKY LINE, to również, a może przede wszystkim duża powierzchnia spania sof i narożników, pojemniki na pościel, dodatkowe stoliki i półki. Charakterystycznym motywem kolekcji jest pionowa linia w kontrastowym, żywym kolorze występująca w segmentach z funkcją spania. Kolekcję urozmaicają pufy oraz fotele, a jej komfort podnoszą poduszki oparciowe wypełnione puchem silikonowym, dzięki któremu użytkownik sofy, narożnika czy fotela ma poczucie niezwykle przyjemnej, otulającej miękkości.

FUNKY CUBE – kolory pełne radości

FUNKY CUBE to połączenie prostych form z komfortem i praktycznością. Oryginalne przeszycia na korpusie mebli tworzą niepowtarzalny charakter, a dedykowana kolekcja tkanin w różnorodnych kolorach idealnie dopełnia całość. Nogi w kolorze chromu dodają smaku i sprawiają, że mebel zdobi mieszkanie. Połączenie prostej formy i wygody sprawdzi się w każdym wnętrzu, wypełniając je mocą energetycznej radości. Kolekcję FUNKY CUBE, podobnie jak FUNKY LINE, tworzą narożniki i sofy, również z funkcją spania, fotele, pufy, dodatkowe stoliki i półki.

Zarówno w kolekcji FUNKY LINE jak i FUNKY CUBE kolor blatu stolika oraz półek łatwo dopasować do własnych upodobań i pozostałych elementów kolekcji FUNKY. Można wybrać spośród dostępnych kolorów: wiąz lombardia, czarny połysk, biały połysk, pomarańczowy połysk, zielony połysk oraz latte. Dodatkowo poręczny uchwyt ułatwia rozkładanie funkcji spania a skrzynie na pościel posiadają system wentylacji.

styl-fluo-tylko-dla-odwaznych-kobietawielepiej-pl

FUNKY BOX – kreatywnie i z fantazją

FUNKY BOX to program dla poszukujących niepowtarzalnych form, dających możliwość kreatywnego skomponowania elementów wyposażenia wnętrza, zgodnie z własnymi potrzebami i upodobaniami. Kolekcja została zaprojektowana w odcieniach modnej, jasnej płyty w kolorze wiąz lombardia, połączonej z mocnymi, żywymi i energetycznymi barwami.

Dla bardziej odważnych jest to pomarańcz i zieleń, a dla lubiących bardziej stonowane zestawy – biel, czerń i latte. Charakteru meblom nadaje oryginalny układ na frontach mebli – połączenie pionowego i poziomego usłojenia. Wiszące szafki i półki, które można ze sobą dowolnie zestawiać, to sposób, jak oryginalnie i funkcjonalnie zorganizować przestrzeń w swoim domu. Interesującym rozwiązaniem jest zastosowanie w drzwiach bezuchwytnego systemu otwierania Tip – On.

Kolekcję urozmaicają i nadają jej indywidualnego charakteru dodatkowe kolory frontów szuflad oraz kolorowe blendy dostępne w wybarwieniach: czarny połysk, biały połysk, zielony połysk, pomarańczowy połysk oraz latte.

nowosc funky by wajnert wajnert meble 26

nowosc funky by wajnert wajnert meble 24

nowosc funky by wajnert wajnert meble 25

nowosc funky by wajnert wajnert meble 27