Temat: Baby SwapMnie – wymiana ubranek dziecięcych i ciążowych (także zabawek, książek dziecięcych, artykułów do pielęgnacji dzieci i in.

Miejsce: Warszawa, kawiarnia Kredka, Al. Wyzwolenia 14 – kawiarnia przystosowana do ugoszczenia najmłodszych – posiada dwie sale zabaw, wygodne kanapy, księgarnię.

Data: 13.07.2013 (sobota)

Godziny: 11:00- 16:00

Dodatkowe atrakcje: spotkaie z Agnieszką Serafin i Mikołajem Czyżem z Centrum Par (www.centrumpar.pl). Agnieszka Serafin i Mikołaj Czyż są założycielami Centrum Rozwoju dla Par, gdzie wspólnie prowadzą psychoterapię związków. Agnieszka Serafin jest psychoterapeutką, psychologiem i socjologiem. Pracuje metodą psychologii procesu. Od lat zajmuje się tematyką kobiecości w kontekście indywidualnym i społecznym. Prowadzi psychoterapię indywidualną, par oraz warsztaty rozwojowe. W pracy fascynuje ją odkrywanie tkwiącego w nas potencjału, możliwości i tajemnic. Mikołaj Czyż jest psychoterapeutą pracującym w podejściu psychologii procesu. W ramach swojej praktyki prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię małżeńską/par oraz seminaria i warsztaty. Szczególnie interesuje się zagadnieniami dynamiki związków, uzależnień, męskości oraz twórczości. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego.

Spotkanie odbędzie się od godziny 13:00.

Centrum Rozwoju dla Parwww.centrumpar.pl
Psychologia Par (blog)www.psychologiapar.pl
Agnieszka Serafinwww.agnieszkaserafin.pl
Mikołaj Czyżwww.mikolajczyz.pl

Cel charytatywny: podczas Baby SwapMnie 4 przeprowadzimy zbiórkę darów dla domu uchodźców: chemii gpspodraczej, kosmetyków i żywności a wszystkie ubrania pozostawione na koniec dnia bez właściciela zostaną przekazane do tego samego domu.