Znudziło Ci się Twoje mieszkanie? Nie masz odpowiedniego budżetu na całkowity remont? Chciałabyś coś zmienić i ożywić swoje wnętrze? Przedstawiamy Ci naklejki ścienne – szybki, prosty i czysty sposób na upiększenie ścian, dzięki któremu:

  • Twoje mieszkanie przejdzie błyskawiczną i efektowną metamorfozę,
  • Twoje ściany w parę chwil mogą zyskają nową młodość,
  • Twoje wnętrze bez kosztownego remontu zmieni styl i charakter.

Dzięki zastosowaniu dekoracyjnych naklejek na ścianę w łatwy sposób ożywisz salon, sypialnię, pokój dziecka, przedpokój, kuchnię lub każde inne pomieszczenie w swoim domu.

Umiejscowienie naklejki ściennej

To, gdzie przykleisz naklejkę zależy przede wszystkim od efektu, jaki chcesz osiągnąć.

Zasada jest prosta: jeśli chcesz wyeksponować naklejkę to przyklej ją w centralnym miejscu. W ten sposób możesz np. odwrócić uwagę od starych mebli i wyeksponować inną część salonu (dobrze jeśli w tym przypadku wybierzesz naklejkę o intensywnej i wyrazistej barwie).

Jeżeli naklejka ma stanowić uzupełnienie wystroju wnętrza, powinna kolorystycznie nawiązywać do wnętrza. W ten sposób nie będzie skupiała uwagi i będzie stanowić ciekawy element dekoracyjny. W tym przypadku wybierz naklejkę o parę tonów jaśniejszą (lub ciemniejszą) niż kolor ściany.

Producenci naklejek ściennych oferują szeroką gamę wzorów i kolorów. Możesz wybrać fakturę naklejki, która może być gładka, błyszcząca, matowa lub welurowa.

Naklejki oferowane są w różnych rozmiarach, dlatego bez problemu znajdziesz coś odpowiedniego do swojego wnętrza.

Pamiętaj! Przyklejenie naklejki trwa bardzo krótko, a efekt będzie cieszył Cię naprawdę bardzo długi czas.

Zdjęcia w galerii pochodzą ze stron:
www.naklejkisalamandra.pl
www.naklejkiscienne.pl
www.naklejkolandia.pl
www.dekorujdom.com.pl