Łóżko – zwykły mebel do spania, który jednak może być prawdziwą ozdobą sypialnianych wnętrz. Oczywiście, jeśli chcemy wprowadzić do alkowy wyjątkowy styl, to musimy postawić także na oryginalny design mebla. Zwykłe, proste łóżko o ostrych kantach nie uczyni z sypialni pomieszczenia godnego uwagi. To rozwiązanie dobre dla tradycjonalistów, którzy cenią prostą formę. Dla idących z duchem czasu, lubiących przedmioty niecodzienne, zachwycające, które łączą w sobie wyjątkowość z funkcjonalnością tworzone są meble do spania o nowoczesnych kształtach. Takim łóżkiem jest, między innymi, mebel FANTASY.

Lewitujące łoże

Łóżko może być meblem stojącym na czterech nogach oraz lewitującym bez przednich nóg. To właśnie ta, „latająca” wersja mebla zachwyca. Specjalna, wyważona konstrukcja sprawia, że nie ma obaw o to, że siadając na brzegu łóżka pod wpływem ciężaru przechyli się ono lub ulegnie zniszczeniu. Stabilności łóżku dodaje pojemnik na pościel, który jest zintegrowany z meblem. Poza rolą konstrukcyjną pojemnika jest on także niezwykle funkcjonalny. Dostęp do niego możliwy jest dzięki podnoszonym stelażom. We wnętrzach pojemnika z powodzeniem schowamy koce, poduszki. Został on tak zamontowany, że na pierwszy rzut oka w ogóle go nie widać, co wpływa na estetykę mebla.

Zwieńczeniem tak okazałego mebla jest zagłówek o ciekawej formie. Delikatnie wygięty o szczeblinkowej konstrukcji poza gwarancją wygody jest także elementem pięknym, który wraz z ramą łóżka tworzy całość o wyjątkowym kształcie. Takie łóżko to mebel, który zachwycać będzie każdego, kto choć raz nie nie spojrzy.

Podświetl swoje łóżko

Aby łóżko FANTASY było jeszcze bardziej fantazyjne warto je podświetlić i tym samym zmienić styl sypialni. Oświetlenie pod łóżko to, na pierwszy rzut oka, niepozorny dodatek, który jednak sprawi, że wnętrza alkowy zyskają szyk w stylu glamour. Przez włączenie oświetlenia, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki rozświetlicie sypialniane wnętrza i wprowadzicie do nich niezwykłą atmosferę. Przytulna sypialnia to krok do sukcesu – spokojnego i przyjemnego snu.