Malownicze plaże, nadmorska bryza i niezapomniane zachody słońca… Wszystko to czeka na nas w urokliwym Kołobrzegu – mieście, które przez cały rok oferuje turystom wiele atrakcji. Warto wybrać się w tę część Polski nie tylko we wakacje, lecz także poza sezonem, kiedy plaże są puste, a deptaki sprzyjają dłuższym spacerom. Teraz, dzięki PKP Intercity, dotrzemy tutaj już w kilka godzin. Wystarczy kupić bilet na relację Warszawa-Kołobrzeg i ruszać w drogę!

Nad morze w mgnieniu oka!

Wszyscy, którzy lubią podróżować w komfortowych i przyjemnych warunkach, powinni zapoznać się z aktualną ofertą przewoźnika PKP Intercity. Podróż nad morze nowoczesnymi pociągami spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Oprócz krótkiego czasu podróży można teraz liczyć na atrakcyjne ceny biletów. Wybierając relację Warszawa-Kołobrzeg od PKP Intercity, mamy gwarancję:

  • krótkiego czasu podróży: relacją Pendolino do Kołobrzegu można dotrzeć już w 5 godzin i 37 minut, a relacją InterCity w zaledwie 8 godzin i 53 minuty,
  • oszczędności czasu: decydując się na podróż pociągiem relacją Warszawa-Kołobrzeg, nie trzeba tracić czasu na stanie w korkach ani dojazd na lotnisko oddalone od miasta. Dodatkowo dworce kolejowe znajdują się w dogodnych lokalizacjach, do których z łatwością można dotrzeć komunikacją miejską lub na piechotę,
  • atrakcyjnej ceny biletu: korzystając z licznych promocji oferowanych przez PKP Intercity, bilety do Kołobrzegu można nabyć w naprawdę niskiej cenie – rabaty sięgają nawet 67%,
  • dużej ilości połączeń: PKP Intercity oferuje codzienne połączenia kolejowe do Kołobrzegu o różnych porach dnia, co pozwoli zaplanować podróż w najbardziej dogodnym terminie,
  • dogodnych warunków podróży: przestronne składy, wygodne fotele i możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych to tylko jedne z zalet podróży pociągiem. Podróżujący mogą korzystać z wagonu restauracyjnego, sieci internetowej oraz zrelaksować się w Strefie Ciszy.

Promocje od PKP intercity, jakich wcześniej nie było!

PKP Intercity dokłada wszelkich starań, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom pasażerów. Tym razem przygotował dla podróżujących kilka atrakcyjnych promocji, dzięki których każdy będzie mógł nabyć tanie bilety w wybranej przez siebie ofercie. Jeśli wolimy planować podróż wcześniej i chcemy zarezerwować bilety ze znacznym wyprzedzeniem, skorzystajmy z oferty „Wcześniej taniej”. W ramach tej nielimitowanej oferty możemy dokonać rezerwacji nawet z 30% rabatem – jego wysokość uzależniona będzie od momentu zakupu biletu. Jeśli natomiast wolimy czekać na specjalne okazje, to warto przyjrzeć się trasom objętym promocjom w ofertach limitowanych „Super Promo” i „Promo”. Bilety dostępne w ofercie zakupimy nawet z 67% zniżką – należy się jednak spieszyć, ponieważ ilość tanich biletów jest ograniczona.

Dodatkowo wszystkie rabaty łączą się z posiadanymi przez nas ulgami. Szczegółowe informacje o bieżących promocjach dostępne są na stronie PKP Intercity lub w aplikacji mobilnej IC Mobile Navigator.

W jaki sposób można zakupić tanie bilety?

Teraz bilety w promocyjnych cenach od PKP Intercity możemy kupić na kilka różnych sposobów – zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem internetu. Przewoźnik dokłada wszelkich starań, aby podróżujący mogli planować wyjazd w najbardziej dogodny dla siebie sposób. Rezerwacji biletu można dokonać z wyprzedzeniem lub nawet kilka minut przed planowanym odjazdem pociągu:

– w kasie biletowej na dworcach kolejowych w całej Polsce;

– w biletomacie. Lokalizację urządzeń można sprawdzić na stronie PKP Intercity;

– poprzez stronę internetową przewoźnika PKP Intercity, na której znajduje się praktyczna wyszukiwarka. W prawym górnym rogu należy wpisać miejsce docelowe oraz termin podróży, a następnie dokonać opłaty za bilety na jeden z wybranych sposobów;

– poprzez aplikację mobilną IC Mobile Navigator. Wystarczy pobrać ją na telefon lub tablet, a następnie dokonać rezerwacji biletów. Dodatkowo za jej pośrednictwem można sprawdzać aktualny rozkład połączeń, punktualność pociągów oraz bieżące promocje.

Chcesz wybrać się nad polskie morze? Skorzystaj z jednego z połączeń Warszawa-Kołobrzeg od PKP Intercity i ruszaj do Kołobrzegu!