Firmowe imprezy o charakterze integracyjnym mają na celu stworzenie zgranego zespołu, który umie ze sobą współpracować, ale także skrócenie dystansu wobec kadry zarządzającej. Dzięki wspólnie spędzonemu czasowi mamy szansę poznać się od innej niż zawodowa strony i zbudować silne relacje, które ułatwią nam później efektywną pracę. Wspólny czas dla naszego zespołu nie musi oznaczać tylko imprezy tanecznej, warto rozważyć także inne ciekawe aktywności, które pozwolą na relaks, zabawę i zacieśnianie więzi.

Dlaczego warto organizować dla naszych pracowników wspólny czas poświęcony integracji?

Niektórzy zastanawiają się, czy warto decydować się na koszty związane z każdą firmową imprezą. Korzyści z takich spotkań płyną jednak dla obu stron i choć nie zawsze są wymierne, to warto wiedzieć, co nam jako pracodawcom dają imprezy integracyjne. Są one doskonałym sposobem na to, by pracownicy lepiej się ze sobą poznali i nawiązali bardziej serdeczne relacje. Ma to ogromny wpływ na ich umiejętność współpracy, a co za tym idzie wyniki naszej firmy. Dbamy w ten sposób o ich dobre samopoczucie i pozytywne nastawienie do pracy, a to z kolei ma przełożenie na zaangażowanie i motywację. Różne, wspólnie wykonywane aktywności pozwalają nam spojrzeć na siebie z innej strony i okazywać sobie wzajemnie więcej zrozumienia.

Na co warto postawić organizując firmowe wypady lub imprezy?

Z pewnością częstym sposobem na integracje są weekendowe szkolenia poza miastem połączone z potańcówką lub zwiedzaniem okolicy. Warto postawić jednak na jak najwięcej czasu spędzanego wspólnie aktywnie. Krótkie wypady w góry lub na rowery nad jeziorem mogą być świetną formą oderwania się od bieżących spraw. Świetnie sprawdzają się też gry w terenie, off-road lub gokarty. Wszystko, co wiąże się z zabawą i relaksem oraz będzie wymagało pracy zespołowej jest warte rozważenia przy planowaniu firmowych integracji, Bardzo ciekawym, a jednocześnie oryginalnym pomysłem są także wspólne kursy gotowania lub degustacja wina, które mogą być elementem weekendowej integracji. Wiele osób nie ma styczności z taką formą poznawania kuchni czy wysokiej jakości trunków, dlatego będzie to stanowiło dla nich nie lada gratkę.

Dlaczego warto organizować dla naszych pracowników wspólny czas poświęcony integracji? Niektórzy zastanawiają się, czy warto decydować się na koszty związane z każdą firmową imprezą. Korzyści z takich spotkań płyną jednak dla obu stron i choć nie zawsze są wymierne, to warto wiedzieć, co nam jako pracodawcom dają imprezy integracyjne. Są one doskonałym sposobem na to, by pracownicy lepiej się ze sobą poznali i nawiązali bardziej serdeczne relacje. Ma to ogromny wpływ na ich umiejętność współpracy, a co za tym idzie wyniki naszej firmy. Dbamy w ten sposób o ich dobre samopoczucie i pozytywne nastawienie do pracy, a to z kolei ma przełożenie na zaangażowanie i motywację. Różne, wspólnie wykonywane aktywności pozwalają nam spojrzeć na siebie z innej strony i okazywać sobie wzajemnie więcej zrozumienia.  Na co warto postawić organizując firmowe wypady lub imprezy? Z pewnością częstym sposobem na integracje są weekendowe szkolenia poza miastem połączone z potańcówką lub zwiedzaniem okolicy. Warto postawić jednak na jak najwięcej czasu spędzanego wspólnie aktywnie. Krótkie wypady w góry lub na rowery nad jeziorem mogą być świetną formą oderwania się od bieżących spraw. Świetnie sprawdzają się też gry w terenie, off-road lub gokarty. Wszystko, co wiąże się z zabawą i relaksem oraz będzie wymagało pracy zespołowej jest warte rozważenia przy planowaniu firmowych integracji, Bardzo ciekawym, a jednocześnie oryginalnym pomysłem są także wspólne kursy gotowania lub degustacja wina, które mogą być elementem weekendowej integracji. Wiele osób nie ma styczności z taką formą poznawania kuchni czy wysokiej jakości trunków, dlatego będzie to stanowiło dla nich nie lada gratkę.  Degustacja wina w Pick and Taste pozwoli Ci spojrzeć inaczej na zakup wina Profesjonalnie prowadzone szkolenie o świecie win odkryje przed jego uczestnikami niezwykłą przyjemność z poznawania nowych smaków i doznań. Degustacja wina zorganizowana dla Twojej firmy przez Pick and Taste zainspiruje uczestniczących w niej pracowników do samodzielnych poszukiwań i eksperymentów, a także znacznie poszerzy ich wiedzę na temat tego jakże popularnego na świecie trunku, który dopiero w ostatnich latach zyskał równie dużą popularność u nas. Kolejne etapy wspólnej degustacji wina w Pick and Taste to nie tylko świetna, wspólna zabawa, ale także cenna wiedza, która ułatwi później wybór odpowiednego wina w sklepie. Próbowane wina ułatwiają zrozumienie poszczególnie omawianych zagadnień i przekonanie się w praktyce, czym różnią poszczególne szczepy oraz jaki wpływ na smak wina ma region, w którym uprawiana jest winorośl.

Degustacja wina w Pick and Taste pozwoli Ci spojrzeć inaczej na zakup wina

Profesjonalnie prowadzone szkolenie o świecie win odkryje przed jego uczestnikami niezwykłą przyjemność z poznawania nowych smaków i doznań. Degustacja wina zorganizowana dla Twojej firmy przez Pick and Taste zainspiruje uczestniczących w niej pracowników do samodzielnych poszukiwań i eksperymentów, a także znacznie poszerzy ich wiedzę na temat tego jakże popularnego na świecie trunku, który dopiero w ostatnich latach zyskał równie dużą popularność u nas. Kolejne etapy wspólnej degustacji wina w Pick and Taste to nie tylko świetna, wspólna zabawa, ale także cenna wiedza, która ułatwi później wybór odpowiednego wina w sklepie. Próbowane wina ułatwiają zrozumienie poszczególnie omawianych zagadnień i przekonanie się w praktyce, czym różnią poszczególne szczepy oraz jaki wpływ na smak wina ma region, w którym uprawiana jest winorośl.