Strona głównaPodróżePolki cenią Włochów – wakacyjny poradnik sercowy

  Polki cenią Włochów – wakacyjny poradnik sercowy

  Polki są niezwykle stałe w swoich uczuciach – aż 43% z nich będąc na wakacjach z drżeniem serca zerka na swoich rodaków. Jednak aż 20% z nich wskazało, że na wakacjach najbardziej pociągają ich… Włosi!

  Kogo lubią Polki?

  W badaniu przeprowadzonym przez Zoover aż 43% Polek wskazało, że w czasie wakacji najchętniej kierują swój wzrok na rodaków. 20% Polek chętnie poznałoby gorącego Włocha, a kolejne 14% – równie temperamentnego Hiszpana. Kolejne 5% to dla odmiany Skandynawowie.

  wykres 2

  Cudze chwalicie, swoje też znacie

  Warto wspomnieć, że nie tylko Polki uważają, że ich rodacy są najgorętszym towarem w czasie wakacji. Pod tym względem wyprzedzają nas Austriaczki – aż 50% z nich nie spojrzy w czasie wakacji na nikogo poza swoimi rodakami.

  Gust europejski

  Europejskie kobiety znacznie ozięblej traktują polskich mężczyzn. Zaledwie 5.7% z nich wskazało, że to Polak byłby idealnym obiektem letniego flirtu. Prym ponownie wiodą mężczyźni z baseny Morza Śródziemnego – 20.6% Włosi, 11.6% Hiszpanie, 9.1% – Turkowie. Kolejne miejsca na liście najpopularniejszych mężczyzn zdaniem Europejek objęli Skandynawowie (8.9%) i Portugalczycy, których podziwia 6.8% respondentek.

  wykres 1

  O męskich gustach się nie dyskutuje?

  Wcześniejsze badanie dotyczące gustu panów plasuje Polki znacznie wyżej. Choć i w tym wypadku to Włoszki podbiły serca europejskich mężczyzn (niemal 20%), a Szwedki i Hiszpanki dopełniły top 3, to nadal możemy być dumne – 13% Europejczyków wskazało Polki jako najatrakcyjniejsze kobiety w Europie.

  Źródło danych:
  Badania Zoover – weblog.zoover.pl/brak-kategorii/wloskich-mezczyzn-na-wakacjach/2445

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,894ObserwującyObserwuj