Dzieci lubią się angażować – gdy znajdą sobie pasję, otaczają się nią jak tylko mogą. Nic więc dziwnego, że i pościel dla dzieci występuje w tysiącu odmian i milionie wzorów. Sprawdziliśmy, jakie wzory pościeli dla dzieci są najpopularniejsze.

Angry Birds

Trudno by było znaleźć dziecko, które nie miało styczności z tą marką. Od pojawienia się gry na telefonach komórkowych (a było to w 2009!) rynek akcesoriów i zabawek dla dzieci regularnie zalewany jest kolorowymi ptakami – czy to w klasycznej chłopięcej palecie podstawowej wersji, czy niezwykle uroczych i na wskroś dziewczęcych Angry Birds Stella. Jeśli więc z lubością spędzacie z dzieckiem czas na radosnym strzelaniu z procy – sięgnijcie po pościel Angry Birds.

posciel dla dzieci najmodniejsze wzory 2

Księżniczki Disney’a

Każda dziewczynka od lat 2 do 102 marzy o byciu księżniczką. Wytwórnia filmów Walta Disney’a dała nam tak wiele przykładów księżniczek w pięknych sukniach, o cudownych fryzurach i kryształowych sercach. Dlatego nie powinnaś być zaskoczona, gdy Twoja córeczka zażyczy sobie (tonem słodkim acz stanowczym), że chciałaby mieć pościel dla dzieci z motywem swojej ulubionej księżniczki, koniecznie w zestawie z poduszką i baldachimem!

Nie zapominajmy przy tym o Elsie, bohaterce filmu 'Kraina Lodu’ – niesłabnąca popularność tej produkcji pozwala niemalże w ciemno kupić pościel z Anną, Elsą i Olafem w rolach głównych.

posciel dla dzieci najmodniejsze wzory 3

Bohaterowie męskich przygód

W przypadku chłopców warto rozważyć zakup pościeli z ulubionymi bohaterami komiksów, filmów czy bajek. Spiderman, Zygzak McQueen czy bohaterowie Gwiezdnych Wojen starczą dziecku na wiele lat – dość wspomnieć, że z fascynacji Gwiezdnymi Wojnami czasem w ogóle się nie wyrasta, a wytwórnie filmowe dbają, by komiksowi bohaterowie Marvela i DC pojawiali się na dużym i małym ekranie tak często, jak to możliwe, podsycając dziecięce pasje.

posciel dla dzieci najmodniejsze wzory 5

Piłka nożna

Z dziećmi i piłką nożną sprawa jest oczywista. Fanów kopania znajdziesz w każdym przedszkolu, w każdym domu i na każdym podwórku – a nawet, jeśli dziecko woli pograć na komputerze czy konsoli, gry z serii FIFA już czekają! Nie jest więc niczym dziwnym, gdy Twoje dziecko odkryje w sobie żyłkę do kibicowania (zwłaszcza drużynie FC Barcelona, w której gra Lionel Messi, zdobiący okładki wspomnianej FIFY). Warto jednak, byś swojemu Małemu Kibicowi dała wolną rękę w wyborze pościeli. Niech dziecko samo określi, która drużyna jest jego ulubioną, który zawodnik powinien się pojawić – a sama podszkol się w składzie całej drużyny, bo dyskusje sportowe Cię nie ominą!

posciel dla dzieci najmodniejsze wzory 6

Gdy kupujesz pościel dla dzieci, koniecznie zapytaj dziecko o jego pomysły – i zrealizuj te nawet najdziwniejsze. W końcu to jego łóżeczko, jego kołderka i to dziecko ma chętnie kłaść się spać i być szczęśliwe!

Zdjęcia: hippo-sklep.pl