Lunch with Financial Times to kultowa już rubryka, która od 30 lat zaprasza na rozmowy największych, najważniejszych i najbardziej wpływowych ludzi naszych czasów.

Na lunchu przez lata goszczono prezydentów, królów, laureatów Nagrody Nobla czy zdobywców Oscara. Jest to zawsze unikalna okazja, aby poznać ich prawdziwą twarz: z dala od obowiązków, PRu, mikrofonów i fleszy.

Lunch z liderami. 51 nowych spotkań z tymi, którzy zmieniają bieg historii to kompendium dla głodnych wiedzy. Uznani dziennikarze prowadzą rozmowy, których przedmiotem jest polityka, biznes, kultura, aż po sport i filozofię, a rozmówcy rozluźniają się przy jedzeniu i butelce wina i pozwalają sobie na otwartość, autentyczność, a nawet niedyskrecję.

Poznaj ludzi, którzy zmienili bieg historii

Tym razem na liście gości pojawili się Elon Musk, Rebecca Solnit, Edward Snowden, Roger Federer, Jean-Claude Juncker, Nigel Farage, Aleksiej Nawalny, Donald Tusk, Gwyneth Paltrow, Woody Harrleson, Swietłana Aleksijewicz i wiele innych.

  • Co tak naprawdę kryje się za prowokacjami Elona Muska na Twitterze?
  • Jak dzisiejszą Rosję widzi noblistka Swietłana Aleksijewicz?
  • Czego nauczyła się od inwestorów aktorka Gwyneth Paltrow?
  • Który Polak jako jedyny zasiadł do stołu z Financial Times?
  • Czy najtajniejsze dane amerykańskiego wywiadu zostały wyniesione w kostce Rubika?

Lunch z liderami to nie tylko idealna pozycja, dla tych którzy szukają inspiracji i przepisu na sukces, ale to także doskonały prezent świąteczny dla ambitnych i ciekawych świata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj