Austriacka marka Waterdrop wprowadza szklaną butelkę w kolorach tęczy. Część dochodu ze sprzedaży limitowanej kolekcji zostanie przekazana na wsparcie organizacji LGBTQIA+.

Waterdrop wprowadza limitowaną edycję nowej szklanej butelki Rainbow w kolorach tęczy. Butelka wykonana jest z wytrzymałego i bezwonnego szkła borokrzemowego, a dołączona do niej szczelna zakrętka – z metalu. Butelka jest odporna na zarysowania i odpowiednia do kontaktu nie tylko z zimnymi, lecz także gorącymi napojami, a jej pojemność to 600 ml. W zestawie znajduje się błękitny neoprenowy pokrowiec, który zarówno chroni butelkę, jak i odpowiada za dłuższe utrzymywanie temperatury napoju. 

Ponieważ czerwiec jest miesiącem szczególnego wsparcia tęczowych społeczności Waterdrop przekaże 10 proc. ze sprzedaży butelki Rainbow na wsparcie dwóch organizacji LGBTQIA+: 5 proc. dla OutRight Action International i kolejne 5 proc. dla Queer Base.

Premiera limitowanej kolekcji butelek Rainbow od Waterdrop

Zrównoważony rozwój marki

Waterdrop dąży do tego, żeby stać się ekologicznym liderem w branży napojów. Obecnie marka dostępna jest w ponad 20 000 punktach sprzedaży na świecie. Ambasadorami oraz inwestorami marką są m.in.: Hubert Hurkacz, Andrey Rublev i Taylor Fritz. Waterdrop wierzy w świat bez plastiku i popularyzuje butelki wielokrotnego użytku oraz Microdrinki bez dodatku cukru i konserwantów.

Waterdrop to marka, która powstała w 2016 roku w Austrii, obecnie działa w 11 krajach europejskich, USA, Singapurze oraz Australii. Przyświecają jej dwie idee – picia większej ilości wody oraz wyeliminowania plastiku w formie jednorazowych butelek. W ofercie waterdrop® znajdują się smakowe, rozpuszczalne w wodzie kapsułki wzbogacone o witaminy i ekstrakty roślinne oraz akcesoria, takie jak butelki, butelki termiczne i dzbanki filtrujące wodę. Marka dostarcza innowacyjne rozwiązania wspierające dobre samopoczucie konsumentów poprzez oferowanie wysokiej jakości produktów oraz doświadczeń związanych z kwintesencją życia – wodą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj