Autorska odmiana japońskiego masażu twarzy zdobywa szerokie grono miłośników także w Polsce. Umiejętność prawidłowego wykonania zabiegu Kobido Up zwiększa liczbę klientów w salonie masażu, a także zapewnia im wysokie bezpieczeństwo i przyjemność z terapii.

Intensywne szkolenie w małych grupach, poświęcone w szczególności praktyce i odpowiedniemu podejściu do klienta, jest skierowane do zawodowców i osób interesujących się tą techniką odmładzania.

Odmładzające działanie masażu Kobido Up

Masaż Kobido Up cofa oznaki starzenia się skóry bez użycia skalpela. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, który nie przynosi bólu, nie powoduje dyskomfortu i nie wymaga rekonwalescencji.

Innowacyjna i nieinwazyjna metoda ma swoje źródła w Japonii. Masażysta musi jednak przykładać ogromną wagę do techniki masowania, by skutecznie pobudzać naturalne procesy odnowy zachodzące w organizmie. Masaż Kobido Up jest powolny, ale głęboki, natychmiast redukuje napięcie mięśniowe i obrzęki wynikające z zastoju limfy.

Jak zostać ekspertem? Zapisz się na szkolenie Kobido Up

Pan Kobido – Studio Terapii Manualnych Twarzy Witolda Pyrkosza – jest organizatorem eksperckich kursów masażu Kobido Up. Proponuje dwa rodzaje szkoleń: Kobido Up + Face-Taping oraz Kobido Up Poziom II + Masaż Transbukalny. Dzięki temu wiedzę mogą nabyć zarówno osoby, które dopiero myślą o rozpoczęciu pracy w salonie masażu, jak i zawodowcy, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

Profesjonalne szkolenie z masażu Kobido Up - dla pasjonatów i zawodowców

Źródło: pankobido.pl

Co wyróżnia szkolenia Kobido Up prowadzone przez studio Pan Kobido na tle innych? Przede wszystkim są to dwa bardzo intensywne dni, podczas których kładzie się ogromny nacisk na praktykę (zobacz).

Podczas kursu Kobido Up + Face-Taping poruszane są tematy związane z facetapingiem (oklejaniem taśmami), akupresurą twarzy i technikami liftingującymi. Kursanci mają okazję poznać proces masażu kulami solnymi, otrzymują inspirujące materiały, także w formie nagrań z całego szkolenia oraz produkty służące do wykonania masażu i facetapingu.

W trakcie szkolenia z masażu  Kobido Up Poziom II + Masaż Transbukalny poruszane są tematy dotyczące liftingu czoła, podbródka, szyi i dekoltu, a także pracy z bruzdami, linią owalu i „z marionetkami”, podnoszenia linii brwi i obszaru lwiej zmarszczki, powiększania ust i oczywiście masaż transbukalny, czyli wewnątrz ust. Więcej można dowiedzieć się także na temat rozszerzonej procedury akupresury.

Bezpłatne korzystanie z przestrzeni salonów do ćwiczeń i wsparcie po szkoleniu wzmacniają umiejętności i umożliwiają skorygowanie ewentualnych błędów, co czyni z kursanta prawdziwego eksperta.

Kto może wziąć udział w szkoleniu z masażu?

Szkolenie z pierwszego poziomu jest otwarte dla wszystkich chętnych. Masaż Kobido Up wyższego poziomu ze szkoleniem z masażu transbukalnego to opcja dla chętnych, którzy ukończyli szkolenie z „Kobido Up” lub inny podstawowy kurs Kobido Up, pod warunkiem, że kursów masażu nie przeszły w formie on-line.

Oba kursy są dostępne w różnych miastach w Polsce i w wielu terminach, jednak ze względu na małe grupy, wolne miejsca szybko znikają. Warto więc zaplanować dwa intensywne dni i już teraz zapisać się na wybrany kurs masażu twarzy.