Wyobraź sobie moment, w którym wręczasz bliskiej osobie praktyczny oraz piękny prezent… Cudowny moment, prawda? Jednak zanim do niego dojdzie, czekają nas: planowanie kupna prezentu, poszukiwania oraz finalizacja zakupu. Co rok odwlekamy ten krok do momentu, aż robi się, po prostu, za późno. Pomożemy Ci zaplanować zakupy i gwarantujemy – wszystko będzie na czas. Zwłaszcza, że naszą propozycją będzie urządzenie, które wspomniany czas odmierza. Już wiesz, cóż to może być za rzecz?

Nie wierz w przesądy

Na pewno wielu z Was słyszało chociaż raz w życiu przesąd brzmiący: „Nie dawaj zegarka na prezent”. Zabobon ten został zapoczątkowany w czasach, gdy na prezent w postaci zegarka mogli pozwolić sobie jedynie najbogatsi – był to niezwykle duży wydatek. Miało to w pewien sposób odrzucić pomysł, by zostać obdarowanym takim sprzętem. Wspomniane czasy były obfite w zabobony, więc ludzie przyjęli to jako coś pewnego i posługiwali się tym przez lata. Nikt przecież nie chciał, by tykająca wskazówka zegara odmierzała czas do zakończenia relacji z bliską osobą! Tymczasem zegarek może przynieść ogrom radości i służyć przez lata. Współcześnie nie wierzymy już w takie przesądy i cenimy sobie: solidny mechanizm, piękny wygląd oraz praktyczne zastosowania.

Idealny podarunek dla niego

Jak wspominaliśmy wcześniej – kiedyś kupno zegarka wiązało się z ogromnym wydatkiem. Oczywiście, współcześnie również można wydać na niego fortunę, ale przeglądając szeroki wachlarz możliwości na stronie trendhim.pl dostrzegamy, że można wybrać zegarek męski z dobrym mechanizmem oraz pięknym wyglądem dopasowanym do tego, jaki budżet posiadamy. Wśród wielu możliwości znajdziemy m.in. zegarki kieszonkowe, które będą idealne na wszelkie formalne okazje lub uzupełnią stylizację, zegarki klasyczne z dużą tarczą i skórzanym paskiem oraz takie, które swoim wyglądem symbolizują współczesną estetykę oraz nowoczesność.

Przewodnik po świątecznych prezentach dla niego
fot. trendhim.pl

Wiemy, komu sprawiamy prezent, więc dopasowanie wyglądu oraz funkcjonalności zegarka do bliskiego naszemu sercu mężczyzny nie będzie problemem. Doskonale przecież wiemy, jaką stylistykę lubi obdarowywana osoba oraz które funkcje będą dla niej najbardziej przydatne. Dla jednych lepiej sprawdzi się klasyczny model, dla innych – ten z wodoodporną oraz podświetlaną tarczą. A może prezent świąteczny będzie właściwą okazją, by podarować komuś zegarek, którego sam by sobie nie kupił? Na przykład wspomniany wcześniej zegarek kieszonkowy, który będzie niecodziennym elementem stroju dodającym mężczyźnie animuszu. Decyzja należy do nas samych, jednak pamiętajmy! To właśnie ON ma odczuwać największą radość po otrzymaniu podarunku.

Idealnie na czas

„Idealnie na czas” odnosi się zarówno do nas, jak i do osoby, która otrzyma od nas prezent w postaci zegarka. Nie dajmy się zaskoczyć – to właściwa pora, by zacząć planowanie, przeglądanie oraz dokonać zakupu. Zegar tyka! A gdy wybierzemy sprawdzony sprzęt, będziemy mieli pewność, że obdarowany mężczyzna będzie miał piękne wspomnienie naszego gestu zawsze przy sobie – na nadgarstku.