Lansowane na targach wnętrzarskich trendy sprawiają, że pewne połączenia kolorów z miejsca stają się modne. Producenci mebli i akcesoriów konsekwentnie zaczynają przemycać je w swoich kolekcjach, a projektanci wnętrz stosują w aranżacjach dla swoich klientów. Jednym z takich pożądanych połączeń jest pudrowy róż i zieleń.

Gabinet w kobiecej odsłonie

Nowoczesne kobiety intensywnie się rozwijają na wielu polach, robią karierę, a także zakładają i z powodzeniem prowadzą swoje biznesy. Potrzebują miejsca inspirującego, które napędza je do dalszej pracy. W domowych biurach i gabinetach mają wszystko co im potrzebne do pracy. Tworzą dla siebie aranżacje wnętrz bazujące na stylowym połączeniu kobiecego różu i stonowanej zieleni przynoszącej ukojenie dla zmęczonych oczu. Ściany w kolorze pudrowym, meble takie jak biurko, szafki, regały z litego drewna, praktyczne i zarazem gustowne akcesoria na biurko oraz otaczająca roślinność pozytywnie wpływają na proces twórczy i rozwiązywanie problemów. Otaczanie się pięknymi i wykonanymi z naturalnych surowców przedmiotami silnie rozwija estetyczny zmysł kobiet, przekładając się niejednokrotnie na osiągane wyniki. W miejscu, gdzie przyjemnie się pracuje, produktywność wzrasta, a obowiązki wykonuje się efektywniej i szybciej.

Miejsce wyciszenia i relaksu

Mając swoje miejsce relaksu, z nieukrywaną radością wraca się z pracy, by zaszyć się w domu z ciekawą lekturą, delektować się aromatyczną herbatą czy przygotować domowe zabiegi upiększające. Kobiety, które są na etapie urządzania swojej oazy spokoju, mogą z powodzeniem urządzić takie miejsce w tonacji różu i zieleni. Oba kolory wzajemnie się dopełniają i wprowadzają do pomieszczenia kobiecą energię i kojący spokój. Doskonałym meblem do codziennego chillout’u jest szezlong.

Gala Collezione w swojej kolekcji posiada idealną propozycję dla kobiet, utrzymany w stylistyce retro szezlong Lord to znakomite wzornictwo i starannie wykonanie. Wysokie oparcie zapewnia najwyższy komfort i wygodę. Z kolei ciekawa faktura różowej tkaniny, modne pikowania oraz drewniane nogi patyczaki dodają mu eleganckiego charakteru. Miejsce odpoczynku warto zaaranżować w pobliżu okna, w miejscu gdzie wpadają bezpośrednie promienie słoneczne. Co ma znaczenie dla rosnących w donicach roślin, którymi warto udekorować kącik relaksu. (Pełną ofertę szezlongów Gala Collezione znajdziesz na stronie https://www.galameble.com/fotele-twoja-strefa-relaksu/enjoy-szezlongi-i-lezanki/). 

Kobiece dodatki dodające przytulności

Urządzanie kobiecych wnętrz polega również na dobraniu odpowiednich dodatków. Miękkie poduszki z aksamitu i ciepłe pledy z grubej zaplatanej włóczki rozłożone na kanapie. Przyjemnie gładzące bose stopy futro z owczej skóry rozłożone na podłodze czy wygodne pufy pikowane doskonale zastępujące stolik pomocniczy, sprawdzające się również w roli siedziska. Całości dopełnią również gustowne akcesoria ze szkła, mosiądzu i ozdoby z ceramiki. Warto również ze smakiem zaaranżować puste ściany, wieszając na nich inspirujące plakaty, zdjęcia z ważnych momentów życia czy modne grafiki.