Każda kobieta potrzebuje odpowiedniej suplementacji, dostosowanej do swojego wieku. Potrzeby kobiet 20+ znacznie różnią się od tych w wieku 40+. Dlatego też producent sałatek Salatino wprowadził limitowaną edycję sałatek PRO – AGE. Poniżej przeczytasz dlaczego warto sięgnąć właśnie po te produkty… bo przecież najlepszy prezent jaki możemy sobie zrobić na wiosnę to zadbać o siebie!

Naturalnie zadbaj o siebie

Salatino PRO – AGE podchodzi do potrzeb żywieniowych kobiet w sposób indywidualny, w zależności od przedziału wiekowego. Wszystkie składniki sałatek są naturalnego pochodzenia, zostały starannie dobrane i nie znajdziemy wśród nich skomplikowanych dodatków lub konserwantów. Preparaty ziołowe wspierające Salatino PRO-AGE są jedynymi na świecie oryginalnymi kuracjami Ojca A. Cz. Klimuszko. Naturalna receptura niesie za sobą nie tylko korzyści odżywcze i fizyczne, lecz także emocjonalne. Produkty Salatino dostępne są w trzech wariantach:

salatino5 1


20+ Energia&Uroda

Kończąc 20 lat, rozpoczynamy nasze życie rodzinne, jak i zawodowe. To bardzo intensywny etap w życiu każdej młodej kobiety. Warto więc wspomóc naturalnie organizm i dodać mu sił i energii do przezwyciężania codziennych wyzwań.
Jak temu wszystkiemu sprostać i postarać się zadbać o organizm w czasie tak wielkich jego zmian? Wcale nie musi być to trudne! Z pomocą przychodzi nam produkt stworzony właśnie dla Ciebie, który zawiera nie tylko bardzo wartościowe pod względem witamin i składników mineralnych składniki, ale również wyselekcjonowane nasiona i zioła, które poprawiają kondycję Twojego organizmu. Mowa tu o Salatino 20+ z linii ProAge.
Produkt ten zawiera nasiona guarany (w tym kofeinę), skrzyp polny, miód oraz pokrzywę.

30+ Odnowa&Forma

Idealny wiek według wielu kobiet to właśnie 30 lat.Czas największej dawki szaleństw mamy za sobą, wkroczyłyśmy w etap, w którym nasze życie jest już poukładane. Staramy się łączyć życie rodzinne z karierą zawodową. Z drugiej strony nadmiar obowiązków, stresy, pęd życia oraz upływający nieubłaganie czas odbija się na naszym organizmie w znaczący sposób. Przybywa kilogramów, pojawiają się pierwsze zmarszczki oraz problemy ze snem i koncentracją. Szybciej tracimy siły do działania… Na szczęście Salatino 30+ zawiera zielony jęczmień, perz, ziela pokrzywy, fasolę, a także składniki witaminowe. Wszystkie te „ziołowe cuda” znacząco poprawią Twoją formę!

40+ Kondycja&Balans

Zdecydowanie to czas rozpoczęcia ogromnych zmian w organizmie, w tym wkroczenie w wiek menopauzalny, ale połączony z uczuciem spełnienia na polu zawodowym i życia prywatnego. Zmarszczki, poprzez zmniejszającą się z każdym rokiem ilość kolagenu, stają się coraz bardziej widoczne, co tylko pokazuje Twoje piękno, którego nabyłaś z latami doświadczeń. Choć starasz się to zmienić zabiegami pielęgnacyjnymi lub przeróżnymi kremami – działanie trzeba zacząć od wewnątrz, a więc dostarczając odpowiedniej dawki witamin oraz składników mineralnych oraz regulując rozchwianą z wiekiem gospodarkę hormonalną.
Produkty Salatino dla kobiet 40+ zawierają owoc głogu, korzeń żeń szenia syberyjskiego, kwiat lawendy, ziele melisy i ziele męczennicy, które poprawią stan Twojej skóry i wpłyną na lepsze samopoczucie!