Rachael i Richard Hellerowie, autorzy poczytnych książek, pracownicy naukowi i terapeuci, doradcy w dziedzinie relacji międzyludzkich. Ich publikacje ukazując się w prestiżowych magazynach, m.in. „People” i „Family Circle”. Na wyniki ich badań powołują się często stacje radiowe i telewizyjne, a także poważne czasopisma, takie jak „New York Times”.

„Zdrowy egoizm” to osobisty przewodnik dla osób cierpiących na groźne uzależnienie – niezdrową potrzebę dogadzania innym kosztem własnego zdrowia i szczęścia.

Jesteś zmęczony zaspokajaniem oczekiwań otaczających cię ludzi? Masz dosyć przejmowania się uczuciami innych?

Skoro sięgnąłeś po tę książkę to z pewnością odpowiedzi na te pytania są twierdzące. Być może zastanawiałeś się jak doświadczać wspaniałego seksu – albo jak go unikać, być może zastanawiałeś się jak odmówić nadmiernie wykorzystującej cię córce. Być może zastanawiałeś się jak zachować zdrowy egoizm w pracy. Jeśli te i tym podobne problemy nie są ci obce to czas zmienić swoje życie. Czas wprowadzić do swojego życia zdrowy egoizm. „Zdrowy egoizm polega na poszanowaniu własnych potrzeb i uczuć, zwłaszcza jeżeli inni tego nie robią”.

Książka „Zdrowy egoizm” pokaże ci jak możesz zmienić swoje życie. Sam zdecydujesz czy będziesz chciał wprowadzać zmiany „małymi skokami”, „dłuższymi susami” czy też „wielkimi skokami”. Tempo zmian dostosujesz do siebie i do okoliczności.

Książka „Zdrowy egoizm” jest bardzo przystępnie i jasno napisana. Skierowana jest do każdego, kto chce na lepsze coś zmienić w swoim życiu. Nie musisz czytać całej książki od razu. Czytanie dostosuj do swoich potrzeb.

Przejmij kontrolę nad swoim życiem.