Zakupy to jedno z zajęć, bez którego żadna pani domu nie wyobraża sobie prowadzenia swojego gospodarstwa. Praktycznie każdego dnia kupujemy żywność oraz inne produkty pierwszej potrzeby, po środki czystości sięgamy kilka razy w miesiącu, a po ubrania i obuwie średnio raz na kwartał. Codzienna lista zakupów dość znacznie nadweręża domowy budżet, który możemy nieco podreperować, przestrzegając kilku prostych zasad oszczędzania. Warto śledzić gazetki promocyjne, które zawierają mnóstwo ciekawych ofert, pozwalających zaoszczędzić kilka, a nawet kilkanaście złotych dziennie.

Gazetkonosz.pl – dlaczego warto odwiedzać portal?

W Internecie, ostatnimi czasy pojawia się coraz więcej stron, gromadzących promocyjne oferty różnych sieci handlowych. Coraz popularniejsza stała się praktyka, tworzenia sprzedażowych katalogów w formacie online, które bez problemu można umieścić na dedykowanej platformie. Jednym z portali, często odwiedzanych przez klientów jest Gazetkonosz.pl, którego śledzenie niesie z sobą szereg przedstawionych poniżej korzyści.

  • Wszystkie najlepsze oferty znajdują się w jednym miejscu,
  • Promocje są na bieżąco aktualizowane,
  • Zyskujesz pewność, że nie przegapisz żadnej interesującej okazji,
  • Możesz w łatwy i szybki sposób porównać oferty konkurencyjnych sieci,
  • Opcja włączenia mailowego powiadomienia o nowych gazetkach,
  • Możliwość śledzenia promocji na urządzeniu mobilnym, z dowolnego miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy.

Ile możesz zaoszczędzić śledząc aktualne promocje?

Duże sieci handlowe kuszą bogatą ofertą promocyjną, z której trzeba jednak korzystać rozsądnie. Nie warto kupować kilogramów żywności, bo ta ma swoją określoną datę ważności i jeśli minie, produkt będzie nadawał się jedynie do wyrzucenia. Kupując „ z głową” oszczędzimy sporo, co udowadniają dostępne statystyki

  • Codzienne zakupu spożywcze zaplanowane z Gazetokonosz.pl pozwolą oszczędzić kilka złotych – w ciągu całego tygodnia około 10 zł,
  • Zaoszczędzona kwota w skali miesiąca to około 25 – 40 zł,
  • W ciągu roku zaoszczędzimy nawet 300 zł.

Jeśli w podobny sposób zaplanujemy również zakupy odzieży, obuwia, chemii gospodarczej, czy nowych mebli zaoszczędzone kwoty będą jeszcze wyższe. Oszczędności możemy potraktować jako coś ekstra i sprawić sobie prezent, w postaci nowego gadżetu, czy krótkiej wycieczki.

Gazetkonosz.pl – najlepszy portal z promocyjnymi ofertami

Portal Gazetkonosz.pl gromadzi w jednym miejscu, promocyjne gazetki wszystkich dużych sieci handlowych. Teraz nie musisz tracić czasu i odwiedzać osobno stron każdego ze sklepów, w których zwykle robisz swoje zakupy. Przeglądając najnowsze promocje możesz zajrzeć także do sekcji blog, publikującej artykuły na wiele interesujących tematów. Jest to nowość wśród tego typu portali i swego rodzaju pochylenie w stronę klienta, który z portalu wyniesie także szereg ciekawych informacji. W Gazetkonosz.pl znajdziesz chociażby przepis na sernik w dziesięciu odmianach, którym zachwycisz swoich gości. Blog warto śledzić na bieżąco, ponieważ w nadchodzącym czasie mają pojawić się nowe przepisy, na kulinarne pyszności.

Gazetki promocyjne wydaje większość dużych hipermarketów, jak Biedronka, Tesco, Lidl, Auchan, Makro, czy Carrefour. Lista sklepów, korzystających z reklamy tego typu jest naprawdę długa i nie sposób wymienić tutaj wszystkich podmiotów. Całą listę obowiązujących promocji znajdziesz na portalu Gazetkonosz.pl, którego przejrzysty interfejs będzie czytelny nawet dla osób starszych, rzadko korzystających z komputera i Internetu.