Teczki reklamowe oferowane są w wielu wariantach i mogą one również spełniać rozmaite role. Jakie z nich można obecnie zamówić w drukarniach? Jakie mogą mieć on przeznaczenie? Doradzamy!

Teczki ofertowe

Takie teczki reklamowe są wszechstronne i powszechnie używane podczas spotkań biznesowych, w prezentacjach handlowych i materiałach marketingowych.

Zazwyczaj mają kieszenie do przechowywania dokumentów, broszur lub wizytówek, dzięki czemu można wygodnie umieścić w nich wszystkie pisma. Dodatkowo takie teczki reklamowe zawierają logo firmy lub inne informacje dotyczące firmy, przykładowo grafikę lub napis reklamowy, dzięki czemu mogą one służyć jako materiał do promocji biznesu.

Aby takie teczki reklamowe dobrze się prezentowały, warto pamiętać o tym, by zawrócić uwagę na ich wykończenie w formie uszlachetnienia, dzięki czemu mogą być one dopasowane spiralnie do konkretnych potrzeb.

Teczki na dokumenty firmowe

Takie teczki są odpowiednie do organizowania i przechowywania dokumentów. Zazwyczaj posiadają gumkę albo tasiemki i są wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak tektura czy polipropylen.

Gdy zamawiane są takie teczki firmowe, warto pamiętać o tym, aby zwrócić uwagę na ich pojemność, dzięki czemu mogą być one dopasowane w zależności od tego, ile dokumentów planuje się w nich przechować.

Teczki bigowe

Rozszerzane teczki reklamowe wyposażone są w bigi, które pozwalają na ich powiększenie, gdy pojawia się taka potrzeba. Są przeznaczone do przechowywania dużej liczby dokumentów lub plików.

Obecnie takie teczki reklamowe oferowane są głównie jako teczki 2-bigowe oraz jako teczki 3-bigowe.

Teczki z przegródkami

Takie teczki mają parę przegródek lub sekcji, które rozszerzają się, aby pomieścić dodatkowe dokumenty.

Przy wybieraniu tego typu teczek trzeba wziąć pod uwagę rozmiar, liczbę przegródek i trwałość w zależności od konkretnych potrzeb.

Teczki typu box

Tego rodzaju teczki mają postać pudełek. Wyróżniają się sztywną konstrukcją, dzięki czemu zapewniają one również dobrą ochronę dla znajdujących się wewnątrz nich przedmiotów.

Teczki zwieszane

Tego rodzaju teczki są przeznaczone do używania w szafach kartotekowych, dzięki czemu mona uzyskać razem z nimi łatwy dostęp do różnego rodzaju dokumentów, na przykład do danych klientów.

Wobec tego teczki reklamowe występują w wielu wariantach, co powoduje, że można dopasować je także do wielu celów, na przykład do przechowywania dokumentacji firmowej, ale również przekazywania umów, ofert oraz innego rodzaju pism przeznaczonych dla klientów i partnerów biznesowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj