„Rozgryź Cenę” to interaktywna zabawa w aplikacji Rossmann PL. Szanse na wygranie bonu o wartości 20 zł mają ci uczestnicy, którzy najlepiej wytypują ceny produktów z aktualnej gazetki promocyjnej Rossmanna. Miesięcznie organizujemy kilka edycji naszej akcji i za każdym razem do wygrania jest 2 tys. kart podarunkowych do drogerii o wartości 20 zł.

Fani promocji w Rossmannie mają doskonałą okazję, żeby wykazać się swoją wiedzą i jeszcze dokładniej zapoznać z bieżącą ofertą. Przy okazji mogą wygrać kartę podarunkową. Zasady naszej akcji są bardzo proste. Sekcja „Rozgryź Cenę” wyświetla się użytkownikom aplikacji kilka razy w miesiącu. Za każdym razem, wraz ze zmieniającymi się promocjami, muszą oni odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących aktualnych cen w gazetce i na jedno dodatkowe pytanie konkursowe.

„Rozgryź Cenę” – wygraj karty podarunkowe do drogerii Rossmann

Uczestnicy, którzy będą najbliżej poprawnych odpowiedzi, mogą zdobyć jedną z 2 tys. kart podarunkowych do drogerii Rossmann o wartości 20 zł. Warto regularnie zaglądać do aplikacji, aby nie przegapić kolejnej edycji zabawy i szansy na zdobycie karty.

Aby wziąć udział w zabawie należy pobrać lub zaktualizować aplikację Rossmann PL w swoim telefonie i dołączyć do Klubu Rossmann. W określonym terminie trzeba znaleźć sekcję „Rozgryź Cenę” w aplikacji i odpowiedzieć na pytania. Wyniki konkursu będą ogłaszane regularnie, po zakończeniu każdej edycji.

3 KOMENTARZE

  1. Bardzo ciekawy artykuł! Podoba mi się, że pokazuje sposób na oszczędzanie podczas zakupów w drogerii Rossmann. Moim zdaniem konkurs, w którym można wygrać karty podarunkowe, dodaje emocji i zachęca do spróbowania opisanej strategii. Dzięki temu artykułowi dowiedziałem się, jak znaleźć promocje, porównać ceny i wybrać najlepsze oferty. Polecam przeczytać ten artykuł wszystkim, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów w drogerii.

  2. Artykuł ten był dla mnie bardzo pomocny! Bardzo mi się podobał sposób, w jaki zostało przedstawione rozgryzanie cen w drogeriach Rossmann. Bardzo często odwiedzam tę drogerię i teraz mam wreszcie konkretną strategię, jak zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów. Dodatkowo, nagroda w postaci kart podarunkowych do Rossmanna jest świetnym zachęceniem, aby wypróbować te wskazówki w praktyce. Dziękuję autorowi za podzielenie się tymi cennymi informacjami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj