Nasza historia sięga 2014 roku! Wtedy to zrodził się pomysł, aby stworzyć mobilny salon masażu. Był to jak na tamte czasy zupełnie pionierski i innowacyjny pomysł. Wiedzieliśmy, że pod hasłem gabinet masażu Wrocław działa wiele firm, jednak prawie nikt nie oferował masaży z dojazdem. Chcieliśmy wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców Wrocławia i okolic i stworzyć dla nich coś specjalnego. Naszym celem było to, żeby w czasach, kiedy doba jest za krótka dla każdego, wrocławianie mogli pozwolić sobie na chwilę relaksu dla ciała i ducha.

To wszystko gwarantowało powstanie mobilnego salonu masażu. Mimo, że na początku nasze zabiegi były prowadzone tylko z dojazdem, w Waszych domach, nie oznaczało to, że jakość naszych usług była gorsza. Wręcz przeciwnie. Mogliśmy być zawsze tam, gdzie nas potrzebowaliście. Odległość od centrum nie była nam straszna, a czas pracy dostosowywaliśmy do Waszych potrzeb. Wszystkie potrzebne rzeczy, czyli stół do masażu, kosmetyki i cały asortyment mieliśmy przy sobie. W końcu od zawsze jesteśmy dla Was!

Nazwa Masajka wbrew pozorom nie pochodzi od Masajów, czyli afrykańskiej półkoczowniczej grupy etnicznej! Chcieliśmy, aby nasz salon kojarzył się z masażem, kobiecością i czymś relaksującym. Poprzez grę tych trzech słów powstała nasza unikatowa nazwa firmy, czyli MASAJKA.

Jak działamy teraz?

Dzisiaj tak jak od zawsze dojeżdżamy w okolice Wrocławia oraz jego ścisłego centrum. Nasza oferta z roku na rok a czasem nawet z miesiąca na miesiąc rozrastała się. Ukończyliśmy i cały czas kończymy liczne kursy masażu, które jeszcze lepiej pozwalają nam dbać właśnie o Was i odpowiadać na Wasze potrzeby.

Gabinet masażu we Wrocławiu

Oprócz stałych pozycji jak np.: masaż klasyczny pleców czy masaż klasyczny całego ciała, w naszej ofercie pojawiły się takie zabiegi jak masaż tkanek głębokich, masaż bańką chińską, masaż gorącymi kamieniami, pinoterapia oraz kinesiotaping. Masaże jakie wykonujemy, zawsze dostosowujemy do Waszych potrzeb.

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań obejmujących ciało, przeprowadzamy wywiad, który pozwala dobrać nam idealne zabiegi. Mamy również o wiele większy wybór olejków do ciała oraz do skóry na twarzy. Wszystko po to, aby podarować Wam chwilę relaksu po pracy, ciężkim tygodniu czy po prostu odżywić, poprawić jakość oraz zadbać o Wasze ciało. Kosmetyki jakich używamy mają najwyższą jakość oraz są hipoalergiczne. Nawet wrażliwa skóra będzie w naszych rękach bezpieczna.

Z racji tego, że jesteśmy ambitni i lubimy wyzwania postanowiliśmy, że otworzymy również stacjonarny gabinet masażu. Poszukiwania idealnego miejsca zajęły trochę czasu. Niestety właśnie takie formy relaksu jak masaże i zabiegi na ciało nie są dostępne wszędzie. Jeśli chodzi o miejsca jakie możemy znaleźć pod hasłem masaż relaksacyjny Wrocław czy masaże Wrocław jest ich bardzo dużo. Chcieliśmy więc, aby nasz salon powstał w miejscu, gdzie ludzie nie maja dostępu do masaży. Tak zrodził się pomysł, żeby nasz salon masażu powstał daleko od centrum Wrocławia, w końcu tam zawsze mogliśmy dojechać.

Te poszukiwania doprowadziły nas do gminy Czernica. Ze względu na to, że Kamieniec jak i cała gmina Czernica to mocno rozwijający się rynek i jest tutaj duże zapotrzebowania na usługi Premium, właśnie w Kamieńcu Wrocławskim postanowiliśmy stworzyć nasze stacjonarne miejsce pracy. Od początku października 2019 roku nasz pierwszy, ale na pewno nieostatni salon masażu jest otwarty. Jesteśmy dla Was tutaj codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19 oraz w soboty od 10 do 15. Ponadto oferujemy darmowy dojazd do okolicznych miejscowości takich jak: Gajków, Dobrzykowice, Nadolice Wielkie i Nadolice Małe, Wilczyce, Kiełczów i Kiełczówek, Chrząstawa Mała i Chrząstawa Wielka, Jeszkowice, Łany. A za dopłatą dojeżdżamy do dalszych miejscowości Jelcz-Laskowice, Oława. Masaże w tej okolicy nigdy nie były tak bardzo dostępne.

Jak wygląda nasz profesjonalny, stacjonarny salon masażu?

Nasz stacjonarny Salon Masażu Wrocław, póki co obejmuje jeden gabinet. Oczywiście wraz z kolejnymi klientami mamy zamiar otworzyć następne pomieszczenie, gdzie skorzystać będziecie mogli z licznych masaży. Wróćmy jednak do teraźniejszości. Jesteśmy bowiem zachwyceni efektem końcowym naszej wielomiesięcznej i ciężkiej pracy.

Masaże we Wrocławiu - najlepsze

Zacznijmy więc od początku. Przed naszym gabinetem dostępny jest duży trawnik, na którym bezpiecznie możecie zaparkować swoje auto czy rower. Udając się do wejścia nie musicie dzwonić dzwonkiem, drzwi naszego gabinetu w godzinach pracy są zawsze otwarte. Od progu do waszej dyspozycji są wieszaki na kurtki i płaszcze, półka na buty, duże lustro oraz miejsce do założenia obuwia. Od wejścia do poczekalni wita Was malownicza fototapeta ukazująca molo, co sprawia, że możecie poczuć się jak na wakacjach. Jeśli przyszliście trochę za wcześnie lub chcecie odpocząć po masażu, w poczekalni czekają na Was wygodne krzesła oraz stoliczek z zawsze świeżą i ciepła herbatką, którą możecie się poczęstować.

Ponadto mamy piękną, przestronną łazienkę, która przypomina te z najlepszych SPA. Jest możliwość odświeżenia się w niej po masażu na przykład miodem czy masłem kakaowym. W dozownikach zamieszczone są płyny dla kobiet – kolor zielony, oraz mężczyzn – kolor niebieski. Przejdźmy już do naszego gabinetu. Na pierwszy rzut oka wydaje się dość mały, jednak wystarczy wejść dalej i już wiesz, że jest tam wszystko czego potrzebujesz do relaksu oraz dla poprawy kondycji twojej skóry i ciała.

W naszym gabinecie do masażu posiadamy wygodny, szeroki oraz długi stół, na którym gwarantujemy, że każdy się zmieści. Regulacja jego wysokości pozwala nam na lepszą ergonomię pracy, dzięki czemu nasze kręgosłupy będą bezpieczne i długie lata, będziemy mogli z Wami współpracować. Daje to również możliwość wykonywania większej ilości zabiegów na ciało oraz wykonywać masaż w bezpiecznych i odpowiednich pozycjach. Również w gabinecie masażu macie możliwość powieszenia waszych ubrań na stylowych wieszakach oraz odłożenia biżuterii na krześle. Ściana z wieszakami mieści również lustra oraz półeczki, na których leżą olejki do masażu skóry twarzy. Są to specjalne kosmetyki bezpieczne dla ciała oraz dostosowane do skóry tłustej, suchej lub mieszanej. Te drugie ampułki to zapachy do naszego odświeżacza. W zależności od okazji, pory roku lub nastroju wybieramy odpowiedni zapach. Tak aby w naszym gabinecie nasze ciało mogło się w pełni zrelaksować.

Nie od dziś wiadomo, że wpływ na to mają nie tylko masaże, ale też cała oprawa. Dlatego w naszym salonie mamy profesjonalny głośnik, z którego możemy puścić muzykę, lub Wy używając bluetootha możecie wybrać swoją ulubioną składankę. Niezależnie od tego, czy wybraliście masaż twarzy, masaż klasyczny ciała czy masaże specjalne z naszej oferty, mamy dla Was różnego rodzaju kliny, podgłówki, ręczniki i koce, aby Wasze ciało było ułożone w jak najbardziej wygodnej pozycji i aby było Wam ciepło i komfortowo. Wszystkie akcesoria potrzebne do tego żeby wykonać masaż gorącymi kamieniami, masaż tkanek głębokich, masaż bańką chińska, masaż miodem czy masaż masłem kakaowym mamy idealnie wkomponowane w wystrój gabinetu.

Chyba po takim oprowadzeniu po naszym salonie masażu nie macie wątpliwości, że wykonywane przez nas masaże są ukojeniem nie tylko dla ciała, a my jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. Wykorzystujemy kosmetyki tylko wysokiej jakości a nasz gabinet, masażyści i zadowoleni klienci to nasza najlepsza wizytówka.

Jak widzimy naszą przyszłość?

Od kiedy rozszerzyliśmy naszą działalność o stacjonarny gabinet i okazało się to strzałem w dziesiątkę, wiemy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Masaże to nasza pasja, dlatego pragniemy jeszcze bardziej się rozwijać. Chcemy poszerzać naszą wiedzę i umiejętności na kursach, gdzie szkolą jak poprzez masaż możemy walczyć z dysfunkcjami naszego ciała i jeszcze lepiej zadbać o jego kondycję.

Planujemy w niedługim czasie otworzyć drugi gabinet, w którym dostępne będą masaże dla dwojga. W naszej głowie rodzą się również pomysły nie tylko związane ze słowem masaż, ale też z zadbaniem o ciało poprzez aktywność do dyspozycji mamy w końcu duży ogród idealny do praktykowania aktywności fizycznej. Jesteśmy z tych osób, które nie tylko marzą, ale również spełniają swoje marzenia. Dlatego zachęcamy Was do śledzenia naszych poczynań na Facebooku oraz stronie internetowej https://masajka.wroclaw.pl. Polecajcie nas znajomym nie tylko z Wrocławia i okolic. Kto wie może już niedługo będziemy mogli przenieść nasze usługi również daleko poza Wrocław. Jedno jest pewne, cały czas będziemy się rozwijać i czerpać radość z pomagania Wam i Waszym bliskim.