Żyjemy w czasach, w których natłok codziennych obowiązków bardzo często sprawia, że zapominamy o sobie. Nie znajdujemy czasu na relaks, przestajemy dbać o własne potrzeby, a urlop przeznaczamy na remont domu lub nadrobienie zaległości w innych sferach życia.

Długotrwałe działanie na najwyższych obrotach sprawia, że nasza wydajność zamiast wzrastać, spada. Jeżeli czytając ten opis czujesz, że w jakiś sposób nawiązuje on do ciebie, pora powiedzieć ,,stop”. Właściwa ilość odpoczynku to jedna z najlepszych możliwych inwestycji: to inwestycja w siebie. A gdy brakuje ci środków, z pomocą przyjdzie ekassa.pl.

 Presja, która paraliżuje

Jeśli słysząc słowo ,,wakacje” myślisz: ,,to niemożliwe, nie mam na to czasu, będę mieć zaległości, których już nie nadrobię, a przez to nie dostanę awansu” itp. to najprawdopodobniej jesteś jedną z osób, którym presja otoczenia odbiera radość z działania. Ambicja i dążenie do osiągania celów w życiu prywatnym i zawodowym zawsze będą godne pochwały, jednakże musisz pamiętać, że bez właściwej ilości odpoczynku i regeneracji nie uda ci się nawet zbliżyć do tego, co chcesz osiągnąć.

 Spontaniczny wyjazd doda ci sił do działania!

Planowanie wakacji może sprawić, że już w połowie ,,drogi” odechciewa ci się wyjazdu. Wybór kierunku, hotelu, organizacja przejazdu lub przelotu, zastanawianie się co ze sobą zabrać – brzmi jak udręka. Na szczęście możesz również skorzystać z ofert biur podróży, które załatwią większość formalności za ciebie.

Wiele osób rezygnuje z planów wakacyjnych, ponieważ na przeszkodzie stają kwestie finansowe. W końcu skoro nie planowałeś wakacji to również nie odkładałeś funduszy na wyjazd. Skąd więc wziąć gotówkę, kiedy marzy nam się odpoczynek w egzotycznym miejscu, a stan konta podpowiada, że wyjazd powinien pozostać w sferze marzeń? O dziwo, zagraniczne wakacje, których destynacją jest ciepłe, przyjemne miejsce, wcale nie muszą być wydatkiem nie do udźwignięcia. Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy, ze bardzo często wakacje zagranicą to koszt niższy, niż wakacje w Polsce! Biura podróży niemalże prześcigają się w pozycjach typu ,,Last Minute”, a więc takich, które należy wykupić w krótkim czasie, aby w zamian otrzymać najkorzystniejszą ofertę. Warto je śledzić, ponieważ dają one możliwość optymalnego wykorzystania budżetu na wakacje.

 Wakacje na wyciągnięcie ręki

Kiedy już znajdziesz ofertę, z której grzechem byłoby nie skorzystać – nie zastanawiaj się. Okazje ,,last minute” zazwyczaj już się nie powtarzają. Gotówkę na ten cel otrzymasz dzięki ofercie ekassa. Ekassa to instytucja pozabankowa udzielająca drobnych pożyczek, które pokryją twoje nieplanowane lub spontaniczne wydatki. Co więcej, spłata pożyczki nie będzie dużym wyzwaniem, ponieważ podpisując umowę możesz wybrać najwygodniejszy dla ciebie system spłaty, a tym samym rozłożyć pożyczkę na kilka wygodnych rat. Cały proces wnioskowania jest łatwy, przejrzysty i przede wszystkim – szybki. Decyzję zwrotną otrzymasz tego samego dnia, a pieniądze trafią na twoje konto niemalże natychmiastowo. Największą zaletą pożyczek z ekassa jest jednak to, że – w przeciwieństwie do banku – nikt nie będzie pytał o to na co chcesz przeznaczyć środki. Etos pracy to rzecz ważna i potrzeba, jednakże każdy zasługuje na odpoczynek. A wyjazdy spontaniczne to te, które zapamiętuje się najdłużej. I my świetnie to rozumiemy!