Ostatniego dnia stycznia przypada Międzynarodowy Dzień Przytulania. To znakomita pora, by wspólnie z drugą osobą wpaść sobie w objęcia i w cieple tulenia zapomnieć o zimowym chłodzie. Sposobów na uczczenie tego dnia jest wiele. Dlatego zanim rzucisz się komuś na szyję w gorącym uścisku sprawdź, jakim typem „przytulasa” jesteś.

Słodka pszczółka

Jeśli krótkie uściski nie są dla Ciebie to znak, że jesteś słodką pszczółką, która lubi przykleić się do drugiej osoby na trochę dłużej. Tego rodzaju „przytulasom” najbardziej odpowiada wspólne oglądanie filmu na wygodnej kanapie. Taki sposób przytulania najlepiej wzbogacić przekąską, która będzie znakomicie pasować nie tylko do romantycznej komedii. Zaserwuj swojej przytulance kuszącą smakiem przekąskę, która prażonej kukurydzy również z dodatkiem miodu, czyli Cud Miód od Bakalland, a wspólny wieczór będzie na pewno słodki.

Romantyczny Love Las

Uściski w stylu Love Lasa mogą nastąpić dopiero po ówczesnym, wspólnie spędzonym wieczorze przy świecach. Obowiązkowa jest smaczna kolacja i deser, najlepiej w formie przekąski, takiej jak połączenie żurawiny dosładzanej sokiem z jagód oraz migdałów muśniętych białą czekoladą w otoczce z owoców leśnych, czyli Love Las w czystej postaci. Po takich pysznościach romantyczny „przytulas” z pewnością da dużo ciepła osobie, którą porwie w swoje objęcia.

Uroczy wielbłąd

Do wielbłąda przytulać chce się każdy, bo jest włochaty i mięciutki. Za to sam zainteresowany, by nabrać ochoty na uściski musi najpierw otrzymać coś w zamian. Niezawodnym sposobem jest zaserwowanie chrupiących przekąsek O!żesz Sezam od Bakalland. Ta słodka odsłona prażonych orzechów muśniętych miodem i otoczonych sezamem sprawi, że nawet oporny na początku „przytulas” zmięknie i zgodzi się na dzień pełen uścisków.

Byczek twardziel

Ten rodzaj „przytulasa” tuli tylko wtedy, gdy wymaga tego sytuacja. Jednak w Międzynarodowy Dzień Przytulania na pewno obdarzy drugą osobę czułym uściskiem. Stronisz od przesadzonej słodkości nie tylko w sposobie przytulania, ale i w codziennej diecie? To znaczy, że jest z Ciebie niezły byczek twardziel. Dlatego, by wieczór nie był dla Ciebie zbyt słodki w menu nie może znaleźć się cukier. Co powiesz na wysokiej jakości kukurydzę prosto z Hiszpanii oprószoną solą morską? Brzmi dobrze i tak też smakuje.

Egzotyczny zwierz

Egzotyczny „przytulas” codziennie obchodzi Dzień Przytulania, bo skorzysta z każdej okazji, by móc mocno kogoś przytulić. Dopiero co kogoś poznałeś, a na pożegnanie już chcesz go uściskać? Ale z Ciebie Koko Loko! Ewidentnie prezentujesz postawę egzotycznego zwierza, który swoim ciepłem chce obdarować wszystkich wokół. Do Twojego charakteru najlepiej pasuje równie egzotyczne i innowacyjne połączenie prażonych orzechów nerkowca z kawałkami kokosa oraz niebiańską kostkę kokosową oblaną mleczną czekoladą. Ta mieszanka dostarczy Ci niezbędną dawkę słodkości nawet wtedy, gdy akurat nie będzie obok osoby, do której możesz się przytulić.

www.bakalland.pl