PIURIF to nie tylko gama środków czyszczących, ale przede wszystkim prawdziwa filozofia sprzątania wolnego od chemii. Dzięki formule MicroAdvanced™ i wyselekcjonowanemu bogactwu bakterii czyszczących, Ty odpoczywasz, podczas gdy, pożyteczne bakterie zawarte w środkach PIURIF rozprawiają się z zarazkami.

Ekologiczna alternatywa

Choć dotychczas nie mieliśmy zbyt wielu alternatyw dla chemicznych środków czyszczących, wreszcie możemy odetchnąć z ulgą, gdyż na rynku pojawiła się absolutna nowość, która zupełnie odmieni dotychczasowe postrzeganie domowych porządków!

Produkty PURIF stworzone zostały z myślą o wszystkich tych, którzy pragną zrezygnować z tradycyjnych, naszpikowanych chemią detergentów. PIURIF to nie tylko gama środków czyszczących, ale przede wszystkim prawdziwa filozofia przyjemnego sprzątania, która uszczęśliwia. Cztery kolory unikalnych formuł PIURIF inspirują barwą. Uniwersalna Niebieska, Intensywna Różowa, Praktyczna Zielona i Przenikliwa Szara – to cztery superbohaterki szczęśliwego domu!

To co jak nie chemia?

Zawierają opatentowaną technologię MicroAdvanced™, czyli wyselekcjonowane bogactwo naturalnych bakterii czyszczących. To dzięki nim sprzątanie z PIURIF zamienia się w prawdziwą przygodę. Ekologiczna technologia MicroAdvanced™ nie stanowi zagrożenia dla Twojego zdrowia. Jedzenie owoców, warzyw czy pieczywa pozostawionego na przetartej powierzchni jest zupełnie bezpieczne dla Twojego organizmu. Wszystko za sprawą pożytecznych bakterii, które pochłaniają zarazki nawet wtedy, kiedy Ty odpoczywasz, oddając się przyjemności jedzenia. Bo PIURIF jest po to, by cieszyć się życiem!

piurif 01.png

4 formuły

Formuła A Uniwersalna – sprawdza się w czasie czyszczenia każdego rodzaju powierzchni. Jest idealna do czyszczenia podłóg, muszli klozetowych, pisuarów, zlewozmywaków, armatury, szyb itd. Bez względu na to czy przecieramy biurko, lustro, wannę – nie pozostawia uciążliwych smug. Preparat zmniejsza czynnik poślizgu na powierzchni posadzki i eliminuje przykre zapachy.

Intensywna Formuła B Intensywna – rozprawi się z najbardziej opornym rodzajem zabrudzeń. Idealnie czyści: zlewy, wanny, baterie ze stali nierdzewnej, odpływy, toalety, prysznice, kafelki, ceramiczne podłogi, powierzchnie akrylowe, blaty kuchenne ze stali nierdzewnej, szklane powierzchnie. Nieinwazyjnie usuwa osady z mydła i kamienia kotłowego. Nie rysuje powierzchni i jest delikatna dla czyszczonych sprzętów i przestrzeni.

Praktyczna Formuła C Praktyczna – idealnie sprawdza się w kuchni, spiżarni i jadalni, czyli wszędzie tam, gdzie tłuszcz i inne pozostałości pożywienia stanowią większość zabrudzeń. Błyskawicznie usuwa codzienne zanieczyszczenia, pozostawiając błyszczące powierzchnie. Wygodny aplikator ułatwia dotarcie do najbardziej niedostępnych zakamarków.

Formuła D Przenikliwa – swoją wyjątkowość zawdzięcza produkowanym przez aktywne bakterie enzymom rozbijającym uciążliwe zabrudzenia. Zapewnia czystość i świeżość Twoich ubrań, materiałów i wykładzin, dbając o ich żywe kolory. To najlepszy wybór dla entuzjastów czystego i świeżego prania. Nie zawiera chlorowych wybielaczy. Jest delikatna zarówno dla białych, kolorowych i ciemnych tkanin. Neutralizuje zapachy, pomaga zmiękczać włókna tkaniny i odzyskać jej żywe kolory.

Magii sprzątania z PIURIF dopełniają akcesoria sprzątające: poręczny spryskiwacz do gotowego preparatu PIURIF i ściereczka z mikrofibry – delikatniejsza od jedwabiu, a skuteczniejsza niż pumeks. Przenieś swoje sprzątnie na zupełnie nowy poziom z PURIF!

www.purif.eu