Nadszedł listopad – czas, w którym należy podejmować poważne decyzje dotyczące tegorocznego Sylwestra. Wiele osób spędzi go w domu, inni natomiast wybiorą się na szalone domówki, do klubów, czy na wystawne bankiety. Jedno jest pewne – tego wieczoru nie można zostać samemu!

A jeśli już mowa o niebyciu samemu, to warto zastanowić się nad nową, coraz bardziej popularną formą spędzania ostatniego dnia roku. Chodzi o bycie wyłącznie we dwoje – razem z ukochanym. Dla niektórych może wydawać się to smutną i mało rozrywkową opcją, jednak inni na pewno docenią możliwość spędzenia tego magicznego wieczoru w obecności swojej drugiej połówki. Problem pojawia się jednak podczas wybierania miejsca przeżycia takiego Sylwestra. No bo dokąd pojechać, by poczuć tę niezwykłość?

Okazuje się, że Polska obfituje w piękne zakątki, w których powitanie Nowego Roku może okazać się naprawdę poruszające! A oto 3 gorące kierunki 2017 roku:

1. Bory Tucholskie – zaśnieżone lasy z dala od zgiełku

Można lubić obchodzić Sylwestra hucznie w gronie dziesiątek znajomych. Można również woleć spędzać ten wieczór w spokoju, z lampką szampana w dłoni i zapierającymi dech w piersiach widokami za oknem. Ostatecznie i tak nieważne jest, do której z tych grup należymy. Sylwester w polskich Borach to coś, co trzeba przeżyć choć raz.

Najpiękniejsza w tym sposobie spędzania tego jedynego dnia w roku okazuje się być niecodzienność zaśnieżonej leśnej scenerii oraz obecność ukochanej osoby obok nas. Relaks przy ciepłym kominku czy odprężający masaż może być tym, czego będziemy najbardziej potrzebować w ten zimowy wieczór.

Co jest warte podkreślenia – jeżeli chodzi o Bory Tucholskie nocleg można znaleźć w nich stosunkowo łatwo i w krótkim czasie. Konkurencyjne ceny takiego wypadu mogą okazać się czymś, co zadecyduje o wyborze właśnie tej alternatywy dla Sylwestra w mieście.

bokeh 2594745 960 720

2. Bydgoszcz all inclusive?

Jeżeli jednak jesteśmy mieszczuchami, którzy niechętnie opuszczają metropolie, nie pozostaje nam nic innego, jak odnaleźć romantyczne miejsce w sercu wielkiego miasta. Bydgoszcz okazuje się być jednym z najgorętszych kierunków tego roku. Ciekawym pomysłem na spędzenie Sylwestra 2018 we dwoje jest zarezerwowanie hotelu z pakietem usług upiększających i relaksujących.

Warto znaleźć hotel SPA Bydgoszcz, który będzie w stanie zaoferować nam ciepły kąt wraz ze specjalnymi atrakcjami w postaci masażów, basenu czy sauny. Sylwester w tym roku przypada w niedzielę. Cały weekend spędzony w tak kuszącym miejscu może być leczniczy i odprężający nie tylko dla naszych ciał, ale również dla związku. Opcja powitania Nowego Roku w Bydgoszczy w ekskluzywnych warunkach hotelowych z lampką drogiego szampana w dłoni i pocałunkiem ukochanego na ustach na pewno spodoba się każdej miłośniczce wygody i relaksu.

wellness 285587 960 720

3. Piernikowy klimat Torunia

Dla tych, którzy upodobali sobie duże miasto, aczkolwiek tęskno im do tajemniczości i zagadkowości, opcja spędzenia Sylwestra we dwoje w Toruniu wydaje się być najbardziej dopasowana. Za dnia można zwiedzić urokliwe Stare Miasto, by wieczorem spotkać się z naszym ukochanym w ciepłych czterech kątach hotelu.

Na taką wyprawę – podobnie jak w przypadku Bydgoszczy – warto wybrać hotel SPA Toruń, w którym nie tylko przywitamy Nowy Rok, ale również zregenerujemy siły, które będą nam w nim na pewno potrzebne – zgodnie z maksymą mówiącą, że Twój cały rok będzie taki sam jak pierwszy jego dzień. Relaksujące masaże oraz peelingi to coś, co ukoi stres i zmartwienia. Taki wypoczynek z ukochanym pozwoli na pozostawienie wszelkich trosk i starych problemów w roku 2017. Czemu by nie spróbować?