Sylwester w Zakopanem to marzenie wielu Polaków. Śnieżna okolica, niesamowite widoki i niezapomniana atmosfera – Zakopane to najlepsze miejsce na spędzenie Sylwestra w gronie rodziny i przyjaciół.

Sylwester Zakopane – zobacz, dlaczego warto!

Liczne koncerty na świeżym powietrzu oraz karczmy z góralskim jedzeniem i tradycyjną muzyką na żywo przyciągają co roku tłumy Polaków do Zakopanego. Jest to hit od lat – Zakopane oferuje szereg prawdziwych atrakcji, których nie spotkasz w żadnym innym miejscu. Kuligi, wycieczki dorożką, tory saneczkowe, wyciągi narciarskie – na każdego amatora sportów zimowych i aktywnego wypoczynku czeka Zimowa Stolica Polski.

Ale Sylwester w Zakopanem jest odpowiedni także dla tych, którzy wolą spędzić ten czas spokojnie – z przyjaciółmi i lampką grzanego wina. Znajdziesz tu ośrodki wypoczynkowe i restauracje, w których możesz spędzić radosnego Sylwestra w gronie przyjaciół. Podhalańskie potrawy i wesoła muzyka zagwarantują dobry nastrój.

Pamiętaj o noclegach!

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester to okres największego ruchu w Zakopanem. Pomimo, że ceny są najwyższe w roku, obłożenie ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów i apartamentów sięga stu procent! Dlatego jeśli planujesz Sylwestra w Zakopanem, nie zwlekaj na ostatnią chwilę. Dużą popularnością, zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi lub grup znajomych, cieszą się apartamenty. Zakopane to miasto turystyczne, dlatego chcesz być jak najbliżej centrum i przyozdobionych Krupówek. Apartament daje Ci tę możliwość, a w dodatku niesie ze sobą prywatność, komfort i niezależność. Osobne sypialnie oraz własna łazienka i kuchnia sprawiają, że apartamenty są najlepszym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi lub grup znajomych.

Czym szybciej zarezerwujesz apartament, tym większa szansa, że uda Ci się upolować prawdziwą okazję!

A może na łonie przyrody?

Jesteś miłośnikiem letnich wypraw w góry? Być może spodobają Ci się Tatry w zimowej odsłonie. Jeśli wcześniej nie chodziłeś po ośnieżonych trasach, wybierz proste szlaki – Dolina Kościeliska czy Dolina Chochołowska są świetną opcją. Nieskomplikowane trasy o niewielkim nachyleniu są dobrym wyborem, także dla dzieci. A zimowy tatrzański krajobraz na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Jedyna taka atmosfera

Wspaniałe widoki na ośnieżone szczyty, zaspy, gwiazdy, surowa przyroda – a przy tym wszystkim niezwykłe dekoracje świąteczne i przepięknie oświetlone malownicze uliczki – taka atmosfera na Nowy Rok może być tylko w Zakopanem. Grzane wino, przytulne restauracje i baseny z termalną wodą pozwolą Ci całkowicie się odprężyć. Dodatkowym atutem są liczne koncerty z żywą muzyką na świeżym powietrzu – w Zakopanem nie sposób się nudzić!