Pandemia i coraz mniej wolnego czasu zmieniły zwyczaje zakupowe Polaków. W związku z tym znacząca część sprzedaży przeniosła się do Internetu. Oprócz artykułów przemysłowych dał się odnotować ogromny wzrost sprzedaży żywności ze sklepów, a także gotowych dań na wynos. W związku z tym pojawiło się zapotrzebowanie na coraz więcej nowoczesnych i funkcjonalnych opakowań z odpowiednimi certyfikatami.

Kolejny trend, który ma wpływ na ofertę hurtowni opakowań to popyt na opakowania ekologiczne i proste w recyclingu. Każdy sklep internetowy czy restauracja stara się znaleźć jednego, sprawdzonego dostawcę, który dysponuje od ręki każdą ilością opakowań różnego rodzaju, a czas oczekiwania na zamówienie jest możliwie najkrótszy. Korzystny stosunek jakości do ceny i sprawna obsługa klienta to podstawowe wymaganie, które musi spełniać hurtownia opakowań.

Jak wybrać najlepszą hurtownię opakowań?

Lideropakowania.pl działa na rynku już ponad 20 lat. To jeden z największych, rodzimych dystrybutorów i producentów branży. Oferuje opakowania praktycznie dla wszystkich branż – sklepów, gastronomii, firm spedycyjnych i kurierskich. Obsługuje zarówno klientów hurtowych jak detalicznych. Opakowania dostępne są w sklepie internetowym lideropakowania.pl. Stali klienci mogą tez dokonywać zamówień za pośrednictwem specjalnej platformy internetowej co pozwala na znaczną oszczędność czasu i eliminuje konieczność bezpośredniego kontaktu z handlowcem. Lideropakowania.pl obsługuje teren całej Polski gwarantując szybkie dostawy. Dział doradczy firmy pomoże skonfigurować optymalne dla danego produktu opakowanie. Oprócz wyrobów własnych lideropakowania.pl posiada w ofercie także opakowania innych, renomowanych producentów. Cała oferta firmy to ponad 10 tysięcy różnych opakowań. Większość powstaje z materiałów ekologicznych, nadających się do recyclingu.

 Jak przedstawia się oferta hurtowni opakowań?

Hurtownia opakowań posiada w swojej ofercie różne opakowania, między innymi kartony do przesyłek kurierskich o różnej wytrzymałości i rozmiarach, pojemniki na gotowe potrawy i napoje dla gastronomii, zyskujące coraz większą popularność specjalne opakowania na diety pudełkowe. Oprócz tego lideropakowania.pl poleca środki czystości, a także różne naklejki, etykietki i koperty stosowane w logistyce. Hurtownia opakowań jest w stanie przygotować również materiały spersonalizowane – na przykład z logotypem firmy, co stanowi cenny nośnik reklamy. Symulację opakowania z personalizacją klient może samodzielnie przygotować korzystając ze specjalnej aplikacji na stronie internetowe, bądź skontaktować się w tym celu z działem doradczym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj