Wyjazd na wakacje nie musi oznaczać rezygnacji z nowych odcinków ulubionego serialu. Nie musisz niczego przegapić! Możesz być na bieżąco ze wszystkimi programami i serialami, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. A to wszystko dzięki telewizji online.

Telewizja online od INEA

Najłatwiejszym sposobem na oglądanie telewizji w czasie rzeczywistym jest wykupienie opcji telewizji online. INEA ma świetną ofertę – ponad 100 kanałów, które możesz oglądać zarówno na komputerze, jak i tablecie czy telefonie komórkowym. I to na trzech różnych urządzeniach jednocześnie.

Telewizja online pozwala na oglądanie ulubionych kanałów liniowych w dowolnym momencie na urządzeniach mobilnych. W czasie wyjazdów na wakacje wystarczy mieć ze sobą telefon, na którym masz dostęp do ramówki ponad 100 kanałów w abonamencie oraz ponad 40 kanałów poza siecią. Nic ci nie umknie.

Oglądanie programów na portalach streamingowych

Portale streamingowe to także dobre rozwiązanie, jednakże ma kilka ograniczeń. Portale tego rodzaju mogą należeć do konkretnej telewizji, więc znajdują się na nich tylko programy i seriale udostępniane na danym kanale. Część z nich może być dodatkowo płatna. Nowe odcinki seriali czy programów nierzadko pojawiają się na nich ze sporym opóźnieniem.

Na portalach niezależnych od telewizji także masz szeroki wybór filmów i seriali, jednakże niekoniecznie są to nowe produkcje. Tego rodzaju portale w wakacje przydadzą się do zabijania czasu na oglądaniu największych hitów, superprodukcji i przebojowych seriali, które są dobrze znane. Oczywiście portale tego rodzaju często wypuszczają własne filmy i seriale, także ciekawe i warte obejrzenia, nie jest to jednak telewizja na żywo. Portale streamingowe można uruchomić także na urządzeniach mobilnych – to wygodne rozwiązanie zwłaszcza w czasie wakacji.

Oglądaj filmy na VOD

W czasie wakacyjnych podróży masz ochotę na filmowy wieczór? W takim wypadku może pomóc ci VOD – platforma służąca do wypożyczania filmów. Pojawiają się na nich najnowsze, największe hity i produkcje, które najbardziej zasługują na uwagę.

Tego rodzaju usługa VOD często jest związana z abonamentem na telewizję. Niektórzy operatorzy, jak INEA, pozwalają na wypożyczanie filmów właśnie z tego rodzaju platform także na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu możesz oglądać wszystkie filmy i interesujące cię seriale także w drodze, na przykład w czasie podróży lub wypoczynku.

Dzięki najnowszym rozwiązaniom oglądanie telewizji na wakacjach może być bardzo proste. Możesz oglądać w pociągu, hotelu czy nawet na plaży. Wprowadź trochę urozmaicenia do wakacyjnego wypoczynku.